Bit Nasıl Temizlenir?

Tek uygulama ile kurtulmak garantisi yoktur. Islak saça sürülen üzüm sirkesini yaklaşık iki saat kadar bekletip sıkı dişli bir tarakla saç tarayıp daha sonrasında ise ılık su ile yıkanmalıdır. Bu bitkisel ve doğal bir yöntemdir. Sirkede bulunan anti bakteriyel ile bitten kurtulmak daha kolaylaşır. Aynı zamanda saça yapışan bu pirelin saçtan ayrılmasını sağlar kepek ve saçın parlamasına da yardımcı olur.

Bit İle İlgili Diğer Sorular

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yaz hakkkında ne düşünüyorsun?


Acil ilaçlama şirketi 1994 yılında haşere ve kemirgenleri yok etmek için akademik bilgi ve eğitime sahip uzman bir kadro ile kurulmuştur. Bilmekteyiz ki; haşere ile mücadelenin önemi tüm dünyada giderek artmaktadır. Dolayısıyla firmamız bünyesinde görev alan tüm personelimiz, alanında uzman kişiler olup gerekli tecrübe ve bilgi donanımına sahiptirler.
Bakanlığından ruhsatlı olup, tüm uygulamalarını halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmadır. İlaçlama şirketi olarak, önceliğimiz daima doğru ilaç ve doğru ilaçlama yöntemi ile haşere ve kemirgenlerden arınmış sağlıklı ortamlarda yaşamanızı sağlamaktır. Doğru ve ekonomik ilaçlama fiyatları için bizi arayın.

acil ilaçlama şirketi