Karıncalar Zehirli midir?

Karıncalar zehirli canlılardan değildirler tam aksine dünyanın en zararsız canlıları olarak bilinirler. Ancak dış mekânlarda bakteri ve virüs dolu alanlarda gezerek daha sonrasında ise bizim besinlerimiz üzerinde gezerek bakterileri bize rahatlıkla bulaştırabilirler. Her ne kadar zararsız olarak bilinseler de yaz aylarında sıklıkla görüldüklerinde engellenmez ise eğer daha sonrasında onlarla başa çıkmak zor olacaktır. Bu sebeple karınca ilaçlama yaptırmak şarttır.

Karınca Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

You can leave a response, or trackback from your own site.

Yaz hakkkında ne düşünüyorsun?


Acil ilaçlama şirketi 1994 yılında haşere ve kemirgenleri yok etmek için akademik bilgi ve eğitime sahip uzman bir kadro ile kurulmuştur. Bilmekteyiz ki; haşere ile mücadelenin önemi tüm dünyada giderek artmaktadır. Dolayısıyla firmamız bünyesinde görev alan tüm personelimiz, alanında uzman kişiler olup gerekli tecrübe ve bilgi donanımına sahiptirler.
Bakanlığından ruhsatlı olup, tüm uygulamalarını halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmadır. İlaçlama şirketi olarak, önceliğimiz daima doğru ilaç ve doğru ilaçlama yöntemi ile haşere ve kemirgenlerden arınmış sağlıklı ortamlarda yaşamanızı sağlamaktır. Doğru ve ekonomik ilaçlama fiyatları için bizi arayın.

acil ilaçlama şirketi