Lağım faresi ile mücadele nasıl olur?

fareLağım faresi ile mücadele bireysel ve ilkel yakalama yöntemleri ile olumlu bir sonuç vermez. Lağım faresi ve tüm fare türleri yasal ve profesyonel çalışan ilaçlama şirketleri tarafından yapılan ilaçlamalar ile kesin çözüm alınır. Fare ilaçlaması sıvı kokulu ve sıvı kokusuz ilaçlar ile yem tarzı ilaçlar kullanılmaktadır. Fare ilaçlamasında en etkili çözüm yollarından biri de istasyon uygulmasıdır. Özellikle işyerlerinin en çok tercih ettiği istasyon uygulaması hakkında çağdaş ilaçlama şirketimizden bilgi alabilirsiniz.

FARELER İLE İLGİLİ SIKÇA SORULAN SORULAR

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Böcek İlaçlama - acililaclama.com


Acil ilaçlama şirketi 1994 yılında haşere ve kemirgenleri yok etmek için akademik bilgi ve eğitime sahip uzman bir kadro ile kurulmuştur. Bilmekteyiz ki; haşere ile mücadelenin önemi tüm dünyada giderek artmaktadır. Dolayısıyla firmamız bünyesinde görev alan tüm personelimiz, alanında uzman kişiler olup gerekli tecrübe ve bilgi donanımına sahiptirler.
Bakanlığından ruhsatlı olup, tüm uygulamalarını halk sağlığı ve vektör kontrol uzmanı nezaretinde uygulayan yetkili ve deneyimli bir firmadır. İlaçlama şirketi olarak, önceliğimiz daima doğru ilaç ve doğru ilaçlama yöntemi ile haşere ve kemirgenlerden arınmış sağlıklı ortamlarda yaşamanızı sağlamaktır. Doğru ve ekonomik ilaçlama fiyatları için bizi arayın.

acil ilaçlama şirketi