Sarıyer ilçesi, İstanbul Boğazı’nın Avrupa yakasında bulunan bir semttir. Sarıyer’in kuzey yönünde Karadeniz, batı yönünde Eyüp, güney kısmında Beşiktaş ile Şişli ilçeleri vardır. Sarıyer İlçesinin Karadeniz’e bakan sahilleri dik yamaçlar ve ormanlık olup, plaja uygun kumsallar mevcuttur. Sarıyer, İstanbul’un en güzel, şirin ilçelerinden biridir ve eşsiz doğa manzarasıyla görsel zenginliktedir.
Sarıyer ilçemiz sınırları içerisinde toplam yirmi altı mahalle ve sekiz köy yer alır. İlçemiz tarihi değerler açısından oldukça zengin kültürel mirasa sahiptir. Eşsiz orman ve su kaynakları İstanbul için çok önemli bir yere sahiptir. Sarıyer İlaçlama şirketimizin Sarıyerde ilaçlama yaptığı mahalle ve semtler; Baltalimanı, Büyükdere, Cumhuriyet mahallesi, Çayırbaşı, Darüşşafaka, Derbent, Emirgan, Fatih Sultan Mehmet mahallesi, Ferahevler mahallesi, İstinye, Kazım Karabekir mahallesi, Kireçburnu, Kocataş mahallesi, Maden mahallesi, Pınar mahallesi, PTT Evleri mahallesi, Poligon mahallesi, Reşitpaşa mahallesi, Rumelihisarı, Rumelikavağı, Sarıyer, Tarabya, Yeniköy, Yenimahalle olmak üzere tüm semt ve mahallelerde ilaçlama hizmeti sunmaktadır.
Sarıyer ilaçlama servisimiz, Sarıyer ilçesinde ev ilaçlama, apartman ilaçlama, bina ilaçlama, ofis ilaçlama, dükkân ilaçlama, alışveriş merkezi ilaçlama, şirket ilaçlama, tarla ilaçlama, orman ilaçlama, mağaza ilaçlama, okul ilaçlama, yurt ilaçlama, yuva ilaçlama, bahçe ilaçlama, park ilaçlama gibi tüm açık ve kapalı alanları ilaçlamaktadır.
Sarıyer ilaçlama servisimizin Sarıyer ilçelerinde ve mahallelerde ilaçlama yaptığı böcekler; akar, akrep, fare, örümcek, tarla faresi, ev faresi, çiyan, yılan, tespih böceği, gümüş böceği, yaban arısı, karasinek, sivrisinek, sinek, danaburnu, tahta kurdu, ağaç kurdu, tahtakurusu, pire, kene, bit, karınca gibi birçok böcek türlerini ilaçlamaktadır.
Sarıyer İlaçlama şirketi olarak, Sarıyer’de böcek ilaçlama servisimiz bulunmaktadır. Maruz kaldığınız böcek ve haşere zararlarını ortadan kaldırmak ve önlemek için size en ekonomik, garantili, size ve çevreye zararı olmayan ilaçlama hizmetleri sunmaktadır.

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir