Tahta kurdu isminden de kendisini ele veren tahta ve ahşap kemirmekle nam salmıştır. Islak ve nemli tahtalar bu canlı için oldukça keyifli yaşam alanlarıdır. Tahta kurdu ilaçlama ya da ağaç kurdu ilaçlama genellikle ahşap alanların ağırlıkta olduğu alanlarda gerçekleştirilmelidir. Tahta kurdu ilaçlama firmaları tarafından alınacak bu hizmet sayesinde kolayca tahta kurdu haşeresinden kurtulabilrsiniz.

ağaç kurdu ilaçlama
ağaç kurdu ilaçlama

Tahta kurdu nasıl yok edilir? Ahşap alanlarda ve ormanlarda yapılan ilaçlama işlemi ile yok edilir. Tahtakurdundan kurtulmak amacıyla uygulanan ağaç kurdu ilaçlama noktasında önemli olan bu canlının zararlarından sakınılmak istenen alanlar da bu işlemi gerçekleştirmektir. Sizler için uygulama işlemini profesyonel olarak gerçekleştiren bir firma büyük yardımcınız olacaktır. Ağaçları kemiren ve çürüten bu canlı ormanlık alanlarda ve ahşap evlerde büyük zararlar vermektedir. Doğanın ekolojik dengesini bozma noktasında da ağaç kurdu oldukça tehlikelidir.

Tahta kurdu ile mücadele durumunda, tahta kurdu ilaçlama işlemleri yılın belli dönemlerinde meyve ağaçlarınız için ve ahşap evleriniz ya da barınaklarınız için mutlaka uygulanması gereken bir işlemdir. Tahta kurdu ilacı ile buluşan ahşap ve ağaçlar bu canlının istilasından kurtulmuş demektir. Tahta kurdu zararları sadece bu şekilde ormanlık alanlarda meyve bahçelerinde ve ahşap yapılarda olmamakta aynı zamanda kütüphaneleri de tehdit eden bir düzeye dönüşmektedir. Kitapları adeta bir tahta gibi kemiren bu canlıya kütüphanelerde yaşam şansı verilmemesi gerekmektedir. Bu durumun tek çözümü de tahta kurdu ilaçlama ile mümkün olmaktadır.  Bizler sizler için bu işlemi gerçekleştiren profesyonel bir ekibiz. Amacımız bu haşerenin zararlarından sizi sorunsuzca kurtarmaktır.

Tahta kurdu ile mücadele noktasında yanınızda yer alan kurumumuz nerede ve ne zaman isterseniz hizmet vermek için sizlere ulaşacaktır. Kütüphane başta olmak üzere, ahşap yapılar ve meyve ağaları için başlı başına bir tehdittir. Bu varlıkları kemirerek içten içe çürüten bu canlı ilaçlama ile hayatınızdan uzaklaştırılmalıdır. Konusunda oldukça yetkin kişiler ekiplerimiz arasında sizlere hizmet vermek için hazır bulunmaktadırlar. Sizler bizlere 7/24 istediğiniz her zaman ulaşabilirsiniz. Sizlere güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiş olan kurumumuz sayesinde bu zararlı canlıile aranızda ki bütün bağ yok olmaktadır. Bırakın ahşap alanlar ve kitaplar uzunca bir süre hayata hizmet etsin, tahta kurdu ise onlardan uzak dursun.

Ağaç Kurdu İle İlgili Sık Sorulan Sorular


[nggallery id=3]