Böcekler birçok alanda karşımıza çıkabilmektedir. Nemli alanlarda yuvalarını kuran zararlı canlılar, açık ve kapalı alanlarda yuva yapabilirler. Aksaray böcek ilaçlama hizmetlerimiz, birçok alanda gerçekleştirilmektedir. Haşereler, dünyadaki en kalabalık nüfusa sahip gruplardır. Çok sayıda türü de bulunmaktadır. İnsanlarla iç içe yaşayan böcekler, insanlara birçok şekilde zarar vermektedir. Aksaray böcek ilaçlama servisimiz uzman kadrosu, 20 yıllık tecrübesi ile size bu gibi sorunlarda destek olmaya aday.

Aksaray böcek ilaçlama
Aksaray böcek ilaçlama

Aksaray böcek ilaçlama servisi

Nemli ve sıcak alanların tümü haşere yuvalarıdır. Açık alanlarda, taş ve toprak altında, ağaç kavuklarında yuva yapabilirler. Aç kaldıklarında kapalı alanlara geçiş sağlayan böcekler, parke, duvar aralarında, tuvalet ve banyolarda, mutfaklarda, ahşap eşyaların içerisinde ve kuytu köşe her alanda yuva yapabilirler. Eyüp dışında Maltepe böcek ilaçlama hizmeti de alabilirsiniz.

Böcek ilaçlama Aksaray’da en çok gıda işletmelerinde yapılmaktadır. Restoranları ile ünlü olan Aksaray semtinde, çeşitli haşere türleri yuva yapabilmektedir. Gıda işletmelerinde böceklerin bulunması sağlık açısından oldukça tehlikelidir. Besinlerin üzerinde gezinerek bakteri bulaştıran haşereler, gıda zehirlenmelerine yol açabilirler. Bu işletmelerde periyodik olarak hizmet alınmalı, haşerelerin yeniden yuva yapmasına karşı önlem alınmalıdır.

Periyodik İlaçlama Hizmetlerimiz

Belli aralıklarla yapılan haşere ile mücadele hizmetlerimiz Aksaray’da, birçok alanda gerçekleştirilmektedir. Restoran, otel, cafe ve sağlık ocaklarında 7/24 hizmet vermekteyiz. Periyodik ilaçlama fiyatlarımız da, diğer fiyatlarımız gibi ekonomiktir. Aksaray böcek ilaçlama servislerimiz, semtte yalnızca böcekleri değil fareleri de kontrolü altına almaktadır. Fare ilaçlama hizmetimiz de bulunmaktadır.

Uzmanlarımızın Kontrol Altına Aldığı Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, tatarcık, sinek, sıçan, salyangoz, çekirge, kakalak, bit, kertenkele, yaban arısı, tahtakurdu, eşek arısı, çıyan, fındık faresi, uyuz böceği, ev faresi, halı böceği, kırkayak, sivrisinek, mite, karınca, çatı faresi, güve, tahtakurusu, akar, pire, kene, Alman hamam böceği, karafatma, örümcek, kör fare, mayt, kulağakaçan böceği, yılan, hamam böceği ilaçlama, akrep, lağım faresi, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, teşbih böceği, pamuk faresi.

Uzman personellerimiz, en iyi ekipmanlarla ve tekniklerle böcekleri ve fareleri kontrol altına almaktadır. Kaliteli ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla sağlığınızı tehlikeye atmadan, yaşam alanlarınızı dezenfekte etmekteyiz. Sizlerde böceklerden kalıcı olarak kurtulmak istiyorsanız, Aksaray böcek ilaçlama şubemize başvurabilirsiniz.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir