Aliağa böcek ilaçlama servisimiz 7/24 hizmet veriyor. Etrafı Dumanlı ve Yunt dağıyla çevrili olan Aliağa’nın oldukça ilginç bir hikayesi vardır. Çiftçi olan Aliağa İstanbul’da işlediği suç nedeniyle ölümle cezalandırılır.  Sonradan Müslüman olan Baltacı Edward tarafından, çiftliğini vermesi şartıyla cezası affedilir fakat çiftliğinin adı Aliağa olarak kalır. Edward çiftliğin içine üç malikane yapar. Daha sonra  1972 yılında İzmir valisi bu malikaneyi İlkokula çevirerek Atatürk adını verir.

Aliağa böcek ilaçlama
Aliağa böcek ilaçlama

Aliağa böcek ilaçlama

Birçok medeniyetin etkisi altında kalmıştır. Grekler, Persler, İonia… Aliağa İzmir’in sanayi bölgelerinden biridir. Bir çok sanayi tesisleri ve küresel atık depoları bulunmaktadır.  Bu nedenle özellikle yaz aylarıyla birlikte oluşan çevre kirliliği nedeniyle bir çok böcek ve haşere türüne de rastlamak mümkün. En fazla rastlanılan türler, pire, fare, bit, hamam böceği, kulağakaçan, çıyan, sinek, güve…vb organizmalardır.

Böcek ve haşerelere kişisel olarak müdahale etmek zordur. Piyasada bulunan kimyevi ve organik ilaçlarla böceklere kısmen mücadele edebilirsiniz. Garanti bir sonuç almak istiyorsanız Aliağa Böcek İlaçlama firmasını günün 7/24 saati arayarak bilgi alabilirsiniz.

İzmir’in en ünlü ve sevilen ilçelerinden biri olan Aliağa, lokasyonu gereği böcek tehditiyle çok fazla karşı karşıya kalır. Ancak endileşelenmenize hiç gerek yok. Prestij böcek ilaçlama firması İzmir Aliağa’nın tüm mahallelerinde hizmet vermektedir. Haşereler özellikle yaz aylarında sıklıkla üreyerek, girdiği alan içinde kolaylıkla yayılabilir. Bazı türler özellikle yaz aylarda fazlasıyla üreme yapar. Bu canlı türleri girdikleri alan içinde kısa sürede fark edilmediği zaman üreyerek istila haline dönüşebilir. İzmir Aliağa Böcek İlaçlama firması 7/24 hizmetinizde, bize hemen ulaşın!

Bu böceklerin ve haşerelerin en fazla bulunduğu noktalar mutfaklar, banyolar, bahçeler, depolar, parklar, çiftlikler, zemin katları, bodrumlar… Böcek ve haşereler nemli ve karanlık yerleri severler. Kesin çözümle temizlenmediği takdirde bir çok hastalığa neden olabilirler. Bunların başında, humma, dizanteri, veba, böbrek yetmezliği, akciğer ödemi, gıda zehirlenmesi, ishal, kusma, ateş, fil hastalığı, AIDS, yüksek tansiyon..vb hastalıklardır.

Yaşadığımız alanlara rahatlıkla girebilen haşere ve böcekler taşıdıkları bütün mikropları birçok yolla yiyeceklere, eşyalara bıraktıkları gibi doğrudan ısırma ve kan emme özellikleriyle de insanlara bulaştırabilmektedirler.

Kullanılan ilaçlar Dünya Sağlık Örgünü’nce ve Sağlık Bakanlığı’nca onaylanmış, insan sağlığına zararlı olmayan ilaçlardır.

Aliağa Böcek İlaçlama Fiyatları, böceklerin yoğunluğuna, türlerine ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre farklılık göstermektedir.

Acil İlaçlama, İzmir’in tüm ilçelerine ve mahallelerine güvenilir ve garanti hizmet sunmaktadır.

 

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir