Çeşitli hastalıkların yayılmasına neden olan böceklerden kurtulmak için Ambarlı böcek ilaçlama servislerimize 7/24 ulaşabilirsiniz. Şirketimiz, yalnızca Ambarlı semtinde değil, Avcılar genelinde, İstanbul’un bütün ilçelerinde de garantili hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz, kesin çözümlerle ve sağlıklı yollarla böceklerden kurtulmanızı sağlamaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, işlem yapılmaktadır.

Ambarlı böcek ilaçlama
Ambarlı böcek ilaçlama

Ambarlı böcek ilaçlama servisi

Semtte Haşere Yoğunluğunun Nedeni

Ambarlı semti, denize yakın konumundan dolayı bünyesinde çeşitli böcekler ve fareleri barındırmaktadır. Semtte yuvalarını kuran böcekler ve fareler, nemli ve rutubetli alanları tercih ederler. Böcekler hızlı hareket eden canlılardır. Bu sebeple, bir alanda haşere istilası yaşanıyorsa, yakın zamanda civar bölgelerde de yaşacaktır.

Hızlı hareket etmelerinin yanında böcekler, hızlı da ürerler. Kısa zamanda üreyerek, yumurtalarını yuvalarını kurdukları alana bırakırlar. Bu durum da Ambarlı semtinde haşere ile mücadele etmenin önemini arttırmaktadır.

Haşere ile mücadele etmek profesyonellik gerektirmektedir. Ambarlı böcek ilaçlama servislerimizden profesyonel yardım alabilirsiniz. Çünkü böceklerle, tek başınızı mücadele etmeniz sonucunda, alanda başarılı sonuçlar sağlayamazsınız.

Bireysel Mücadele Kalıcı Olur mu?

Bireysel mücadele kalıcı sonuçlar sağlamaz. Dışarıdan aldığınız ilaçlarla, ancak alanda gözle görülen haşereleri ilaçlarsınız. Ancak böceklerin asıl yoğunluğu, yuvalarında olmaktadır. İlaç alandaki bütün yuvalara ve yumurtalara etki sağlamadığı sürece, başarısız olunacaktır. Ayrıca dışarıdan satın alacağınız ilaçlar, sağlığınıza zarar verebilir. Bazı ilaçların içerisinde kanserojen madde bulunmaktadır.

Böcekler, çeşitli bakterileri yayan canlılardır. Bunları sert bir cisimle öldürmeniz durumunda, bakteri yaymaya devam edeceklerdir. Sağlığınızı tehlikeye atmamak adına profesyonel yardım almanız gerekmektedir. Ayrıca, bazı haşere türleri çok dayanıklıdır. Bunlar, ilkel yöntemlerle ölmezler. Ancak etkili ilaçlarla onları etkisiz hale getirmek mümkündür.

Profesyonel Olarak İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Kaliteli ilaçlarla kalorifer böceği, kulağakaçan böceği, kertenkele, akar, salyangoz, hamam böceği, sinek, güve, karınca, tahtakurusu, halı böceği, kakalak, lağım faresi, örümcek, çatı faresi, fındık faresi, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, ev faresi, kırkayak, uyuz böceği, tahtakurdu, tatarcık, eşek arısı, karafatma, kene, sivrisinek, yılan, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, kör fare, sıçan, yaban arısı, akrep, çekirge, pire, mayt, mite, bit, pamuk faresini ekonomik olarak ilaçlamaktayız.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir