Amerikan hamam böceği ilaçlama servisimiz 7/24 hizmetinizde. Amerikan hamam böceği ortalama 2-3 cm arasındadır. Türleri arasında en büyük olan böcektir. Amerikan hamam böceğinin rengi koyu kahverengidir. Erkek amerikan hamam böceğinin kanatları vardır ama bu kanatları uçmak için kullanmaz. Dişi hamam böceğinde kanat yoktur ve bu hamam böcekleri bizim yeyip yemediğimiz her şeyi yerler.

Amerikan hamam böceği ilaçlama
Amerikan hamam böceği ilaçlama

Amerikan hamam böceği ilaçlama

Amerikan hamam böcekleri pis ve sıcak yerleri severler. Geceleri aktif olan amerikan hamam böcekleri, gündüzleri pasiftir. Çok hızlı çoğalan canlılardır. Hamam böcekleri yalnız yaşamayı sevmezler, toplu halde yaşarlar. Amerikan hamam böceği çok hızlı üreme yapar. Ayakları çok güçlüdür ve çok hızlı yürürler.  Amerikan hamam böceği bir gecede bir apartmanı dolaşabilir.

Bireysel bir mücadele hem sizlere zarar verebilir hem de amerikan hamam böceklerinin direncini arttırır. Amerikan hamam böceği ilaçlama uygulaması kullanılması gereken ilaçlar kokulu, kokusuz sıvı ve jel  ilaçlardır. Amerikan hamam böceği ilaçlaması için işinde profesyonel bir ilaçlama şirketinden yardım alınmalıdır. Yıllardır verdiği hizmetler ile diğer ilaçlama firmaları arasında fark yaratan Acil ilaçlama, amerikan hamam böceği ilaçlamanızı en güzel şekilde yapar ve sizlere %100 garanti verir.