Maddi kayıplara neden olan, insanların psikolojisini ve sağlığını bozan böceklerden mümkün olan en kısa sürede kurtulmak gerekir. Ancak bunun için profesyonel destek almak gerekir. Profesyonel olarak Anadolu Yakası böcek ilaçlama hizmeti almak için şirketimizi arayabilirsiniz. Firmamız, İstanbul’un bütün semtlerine 7/24 servis olanağı sağlamaktadır. İstanbul’daki zararlı böcek, fare popülasyonunu azaltmak ve insanları bu canlıların zararlarından kurtarmak için kaliteli hizmetlerimizi yakanın bütün ilçelerinde sürdürüyoruz.

Uygulama Yapılan İlçeler

Anadolu yakası böcek ilaçlama
Anadolu yakası böcek ilaçlama

Anadolu yakası böcek ilaçlama

İstanbul’da Haşere Yoğunluğu

İstanbul Türkiye’nin en kalabalık, en büyük ve yoğun olarak göç alan ilidir. İnsanların bulunduğu her yerde haşereler bulunabilir.

Bazı haşere türleri ot oburdur. Açık alanlarda kendilerine yuva yaparlar. Parklardaki, bahçelerdeki ve tarlalardaki bitkilerle ve ekinlerle beslenirler. Bu yüzden açık alanlarda böceklerin varlığı ekinlerin ve bitkilerin tahrip olmasına neden olmaktadır.

Yağmur sularının böceklerin yuvalarını doldurmasıyla ve aç kalmaları durumunda haşereler kapalı alanlara geçiş yapabilirler. İnsanların artıkları ile beslenen haşereler, kısa sürede bu ortama da ayak uyduracaklardır. Kısa süre içerisinde üreyecek ve insanların evlerini işgale edeceklerdir.

Böcekler insanların besinleri ve eşyaları ile beslendiklerinden dolayı, İstanbul’da yoğun olarak karşımıza çıkarlar. Anadolu yakası böcek ilaçlama şubemiz, bu yakadaki halka yoğun olarak hizmet vermektedir.

Hizmetlerimiz, en kaliteli ekipmanlarla ve yöntemlerle uygulanmaktadır. Uzman personellerimiz TSE onaylı jel, katı ve sıvı ilaçlarla işlem yapmaktadır. Yakada fare ilaçlama hizmeti de vererek, halk sağlığını koruma çalışmalarının devamlılığını sağlamaktayız.

7/24 İlaçladığımız Haşere ve Fareler

Alana ve türüne göre kokulu ve ya kokusuz yöntemlerle, mite, tahtakurdu, örümcek,akar, yaban arısı, kene, güve, kakalak, pire, uyuz böceği, lağım /çatı/ fındık/pamuk/ev faresi, çekirge,kulağakaçan böceği, kalorifer böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, sıçan, karınca, çıyan, sinek, mayt, halı böceği, tahtakurusu, kırkayak, tesbih böceği, eşek arısı, sivrisinek, akrep, gümüş böceği, tatarcık, karafatma,tatarcık, salyangoz, kertenkele, bit ve yılanı yaşam alanlarınızdan  kalıcı olarak uzaklaştırmaktayız.

Anadolu yakası böcek ilaçlama şubemizde, İstanbul’da hizmet veren şirketlerin uyguladığı fiyatlandırmanın çok altında fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimize dilediğiniz her an ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Yazan 

2 thoughts on “Anadolu Yakası Böcek İlaçlama

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir