Apartman İlaçlama

APARTMAN İLAÇLAMA

Apartman ilaçlama, evlerimize ulaşabilecek haşerelere engel olmanın en önemli yoludur. Apartmanlar daima sağlıklı ve hijyenik olmalıdır. Toplu yaşam alanlarımız arasında gelen apartmanlarda sıklıkla haşere problemleriyle karşılaşmaktayız.

Apartmanlar haşere ve fare türlerinin üremelerine elverişli en uygun ortamlardan biridir. Apartman içerisinde yuva yapan haşere ve farelere ilaçlama yapılmadığı takdirde bu zararlı canlılar hızla çoğalarak dairelere geçiş sağlayacaklardır. Haşere ve fareler dairelere, kapı altı boşlukları, pencere aralıkları, su boruları gibi alanlardan geçiş sağlarlar. Pis ortamlarda barınan haşere ve fareler yaşam alanlarımızda dolaştıkları bölgelere çok sayıda mikrop bırakırlar.

Apartmanlarda en sık görülen haşereler; Hamam böcekleri, Alman Hamam böcekleri, Karafatmalar, Oryantal Hamam böcekleri, Amerikan Hamam böcekleri, tahta Kuruları, pireler ve sineklerdir.

Bu nedenle apartman ilaçlaması yasal ilaçlama şirketleri tarafından yapılmalıdır. Çağdaş ilaçlama şirketi olarak kullandığımız ilaçlar sağlık bakanlığı onaylıdır ve ilaçlama elemanlarımız deneyimli ve ilaçlama konusunda uzman elemanlardır. Çağdaş ilaçlama şirketi olarak apartman ilaçlama ve her türlü mekân ilaçlamalarını en uygun ve ekonomik fiyatlara sunuyoruz.

 

BENZER SAYFALAR