Apartman yönetim programı hakkında bilgiler. Mekanınıza ilaçlama yapacak olan şirket kesinlikle yasal bir şirket olması gerekmektedir. İl Sağlık Müdürlüğünden ruhsatlı olmayan firmalar resmi değildir ve kullandıkları ilaçlar sağlığa zararlı  etkisi olan ilaçlardır.

Apartman Yönetim Programı
Apartman Yönetim Programı

Apartman Yönetim Programı

Haşere ve kemirgenler yaşadığımız apartmanlarda önemli sorun oluşturmaktadır.  Özellikle tahta kuruları, hamam böcekleri, pire, bit, örümcek, fare vb. canlılar bu sorunun başlıcalarıdır. Böcekler genellikle sıcak ve karanlık ortamları severler. Genellikle apartman çatılarında, bodrumlarda, merdiven boşluklarında, havalandırma gibi yerlerde haşere ve kemirgenlere rastlamak mümkündür. Apartman ve sitelerde bulunan haşere ve kemirgenlerin evlerimize girmesi gayet basittir. Açık kalan kapı, cam veya alışveriş poşetlerden gelebilir.  Örneğin fare, akrep, pire, sinek, sivri sinek, karınca, tahta kurusu, örümcek, tarla faresi, lağım faresi, ev faresi gibi kemirgenler daha çok bahçeli siteler için sorun teşkil eder. Haşere ve kemirgenler yaşadığımız alanların istenmeyen canlılarıdır. Bir çok hastalık taşırlar.

Acil ilaçlama şirketi, site ve apartmanlara ilaçlama konusunda kolaylıklar sunmaktadır. avantajlı öneriler sunmaktadır. Apartman ve sitelere ilaçlama ücretinde indirim sağlıyoruz. Apartmanlarda ortak kullanılan alanları da ücretsiz olarak ilaçlamaktayız.

NOT:  Sadece ortak kullanım alanı ilaçlanırken, yönetici ve kapıcı dairesinden ücret istenmemektedir.