Şirketimiz İstanbul genelinde tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz 7/24 sürmektedir. Avrupa yakası böcek ilaçlama şubemiz ile bu yakada bulunan bütün İstanbul ilçelerinde, kesintisiz ve kaliteli hizmet vermekteyiz. İnsan sağlığını böceklerden korumak için sürdürdüğümüz işlemler, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapılmaktadır.

Avrupa yakası böcek ilaçlama
Avrupa yakası böcek ilaçlama

Avrupa yakası böcek ilaçlama

Böceklerin Zararları Nelerdir?

Böceklerin zararları, birçok farklı şekilde olabilir. Dünya üzerinde çok sayıda haşere ve fare türü bulmaktadır. Bu türlerin çeşitli zararları bulunmaktadır. Boyutlarına ve anatomik yapılarına göre bulundukları alanlar, beslenme alışkanlıkları farklılık göstermektedir. Ortak özellikleri, insanlara çeşitli hastalıkları bulaştırmasıdır.

Bazı haşere çeşitleri, bitkileri yiyerek beslenmektedir. Bunlar yeşillikleri ve ekinleri tahrip etmektedir. Bin bir emek harcayarak besleyip, büyüttüğümüz çiçeklerimiz tahrip olmaktadır.

Bazı fare ve haşere türleri, depolarda, evlerde eşyalarımızı kemirmekte ve tahrip etmektedir.

Evlerimizde bulunan haşereler, besinlerimize de ortak olmaktadırlar.

Yaşam Alanlarımızda Bulunan Haşere ve Fare Türleri

Karınca, halı böceği,  tahtakurusu, karafatma, kalorifer böceği, kakalak, sivrisinek, tatarcık, güve, örümcek, kırkayak, kertenkele, akrep, uyuz böceği, kulağakaçan böceği, tahtakurdu, Amerikan/ Alman hamam böceği, sinek, mayt, yaban arısı, gümüş böceği, sıçan, çekirge, eşek arısı, salyangoz, akar, tesbih böceği, çıyan, kene, pire, bit mite, yılan.

Avrupa yakası böcek ilaçlama servislerimiz, bu haşere ve fare türlerinin tümünü kaliteli ilaçlarla ilaçlamaktadır. Garantili yöntemlerimizle uygulanan işlemler, zararlı canlıları kalıcı olarak yaşam alanlarından uzaklaştırmaktadır.

Haşere ile mücadele işlemlerimiz il genelinde birçok alanda devam etmektedir.

7/24 Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Ev, ofis, hastane, pastane, cafe, restoran, fırın, sağlık ocağı, depo, dükkân, fuar alanı, konser alanı, park, bahçe, bağ gibi iç ve dış tüm alanlarda kokulu ve kokuz yöntemlerimizi kullanmaktayız. Jel, katı ve sıvı ilaçlarla işlem yapan Avrupa yakası böcek ilaçlama hizmetlerimiz, ekonomik koşullarda sürmektedir.

Sizlerde böceklerden kurtulmanın garantili yollarını arıyorsanız, şubemize bekliyoruz. Çağrı merkezimize ulaşarak dilediğiniz gün ve saate hizmet alabilirsiniz. Avrupa yakası böcek ilaçlama servisimiz telefonunuzu bekliyor.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir