Balçova böcek ilaçlama semte profesyonel hizmet veriyor. İzmir’in metropol ilçelerinden biri olan Balçova’nın eski adı Ayesefit’dir çevresi balçıkla kaplı olduğu için zamanla adı Balçıkova olarak değişmiş ve günümüzdeki adını almıştır. Balçova, Ana Sayfaros’un İlyada Destanı’na konu olmuş  yerlerden biridir. Troya Savaşı’nda yaralanan askerlerin buradaki doğal kaynak sularıyla iyileştirildiği söylenir. Ulaşım metro ve karayoluyla yapılmaktadır. Doğal güzellikleriyle ünlü Balçova’da çok sayıda eğlence ve alışveriş merkezleri bulunmaktadır.

Balçova böcek ilaçlama
Balçova böcek ilaçlama

Balçova böcek ilaçlama

Balçova’da ilgi gören yerler, İnciraltı, Teleferik, Agamemnon Kaplıcaları, Agora AVM’dir. Yaz aylarıyla İstanbul başta olmak üzere bir çok şehirden ziyaretçisi olduğu için kalabalıklaşan ilçe çevre kirliliği nedeniyle de bir çok böcek türünün ve haşerenin istilasına uğramaktadır. Bu nedenle bölgenin yaz mevsimi öncesi düzenli olarak ilaçlanması gerekmektedir. Böcek ve haşerelerin en fazla bulunduğu yerler, parklar, bahçeler, mesire alanları, çiftlikler, bağlar, şehir içinde iş yerleri ve evlerin bodrum katları, depolar ve evlerin mutfak ve banyolarında sık sık görülmektedir. Böcek ve haşereler nemli ve karanlık ortamları severler. Çabuk çoğalıp üredikleri içinde bir süre sonra müdahale etmek çok zor olacaktır.

Böcek ve haşerelere kişisel olarak müdahale etmek mümkün değildir bu kişisel yöntem sizi kısmen olarak rahatlatacaktır ancak kesin ve garanti çözüm için Balçova Böcek İlaçlama firmasını arayıp bilgi almanız gerekmektedir. Bu böcekler müdahale edilmediği takdirde çok ciddi virüslerin ve hastalıkların yayılmasına neden olabilirler. Bunların başında veba, tifüs, dizanteri, verem, akciğer ödemi, böbrek yetmezliği, bağırsak parazitleri, kan kusma, fil hastalığı, humma, AIDS, Hepatit… gibi ölümcül hastalıklardır.

İzmir’in en ünlü ve sevilen ilçelerinden biri olan Balçova, lokasyonu gereği böcek tehditiyle çok fazla karşı karşıya kalır. Ancak endişelenmenize hiç gerek yok. Prestij böcek ilaçlama firması İzmir Balçova’nın tüm mahallelerinde hizmet vermektedir. Haşereler özellikle yaz aylarında sıklıkla üreyerek, girdiği alan içinde kolaylıkla yayılabilir. Bazı türler özellikle yaz aylarda fazlasıyla üreme yapar. Bu canlı türleri girdikleri alan içinde kısa sürede fark edilmediği zaman üreyerek istila haline dönüşebilir. İzmir Balçova Böcek İlaçlama firması 7/24 hizmetinizde, bize hemen ulaşın!

Balçova Böcek İlaçlama Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı güvenilir firmadır.Kullandığı ilaçların insan sağlığına hiç bir zararı yoktur tamamen böceklere yöneliktir. Sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonları gibi ilaçlama teknikleri vardır.

 

 

 

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir