Bayraklı böcek ilaçlama servisimiz hizmetinizde. 2008 yılında ilçe olan Bayraklı, Çanakkale yolu üzerinde bulunan ve şehir merkezine otobüs ve dolmuşlarla ulaşımın sağlandığı Bayraklı bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İlk antik şehir Bayraklı’da kurulmuştur bu yüzden eski İzmir yani Symniria’da denilir.  İzmir’in doğal güzelliğine sahip ilçelerindendir. Anadolu’nun eski tapınağı Athena Tapınağı Bayraklı’da yer alır.

Bayraklı böcek ilaçlama
Bayraklı böcek ilaçlama

Bayraklı böcek ilaçlama

Bayraklı’da çok sayıda eğlence merkezleri, alışveriş merkezleri, restoranlar, oteller ve iş yerleri bulunmaktadır. İlçe ekonomik açıdan gelişmiştir.

Yaz aylarıyla birlikte bölgede bir çok böcek türüne ve haşerelere rastlamak mümkün. Daha çok karşılaşılan böcek ve haşere türleri pire, örümcek, hamam böceği, güve, sinek, çekirge, mite, kırkayak, çıyan, akrep, kulağakaçan..vb böceklerdir. Bu böcek ve haşerelere karşı kişisel önlem almak yeterli olmayacaktır. Kısmen sizi bu durumdan kurtarsa da kesin sonuç sağlamayacaktır. Piyasada kimyevi ve organik satılan bir çok ilaç bulunmaktadır ancak bu ilaçlar garanti sonuç vermeyen geçici etki yaratan ilaçlardır. Bu nedenle yaşam alanlarınıza mümkün mertebe acil ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir.

İzmir’in en ünlü ve sevilen ilçelerinden biri olan Bayraklı, lokasyonu gereği böcek tehditiyle çok fazla karşı karşıya kalır. Ancak endişelenmenize hiç gerek yok. Bayraklı böcek ilaçlama firması İzmir Bayraklı’nın tüm mahallelerinde hizmet vermektedir. Haşereler özellikle yaz aylarında sıklıkla üreyerek, girdiği alan içinde kolaylıkla yayılabilir. Bazı türler özellikle yaz aylarda fazlasıyla üreme yapar. Bu canlı türleri girdikleri alan içinde kısa sürede fark edilmediği zaman üreyerek istila haline dönüşebilir. İzmir Bayraklı Böcek İlaçlama firması 7/24 hizmetinizde, bize hemen ulaşın!

Böcek ve haşerelere karşı kalıcı önlem almadığınızda sağlığınızı tehdit eden hastalıkları kapma olasılığınız oldukça yüksek. Bu hastalıklar humma, fil hastalığı, AIDS, veba, dizanteri, verem, akciğer ödemi, gıda zehirlenmesi, bağırsak enfeksiyonları..vb

Bayraklı Böcek İlaçlama Fiyatları, böceklerin türüne, yoğunluğuna ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz ve jeldir. İlaçlama öncesi uzman ekibimiz sizlere gerekli bilgileri ve talimatları verecektir. Aynı zamanda ilaçlama yapılmadan evvel eşyalarınızın üzerini mutlaka örterek muhafaza ediniz çünkü bu ilaçlar koltuklarınızın üzerinde iz bırakabilirler. Kullanılan ilaçlar insanlara, hayvanlara, bitkilere, çiçeklere zarar vermeyen türdendir ve Sağlık Bakanlığı’nın onayını almış ürünlerdir.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir