Şirketimiz Beşiktaş’ın bütün semtlerinde 7/24 haşere ile mücadele etmektedir. Bebek böcek ilaçlama servislerimiz de, semt halkına aralıksız hizmet vermektedir. Çabuk üreyen ve çoğalan haşerelere karşı kısa sürede önlem almak gerekmektedir.

Bebek böcek ilaçlama
Bebek böcek ilaçlama

Bebek böcek ilaçlama servisi

Böcekler Kısa Sürede Ürerler

Yumurtlama yöntemi ile üreyen haşereler, kısa sürede üremektedirler. Yumurtalarını her alana bırakabilirler. Duvar aralarında, halıların içerisinde, taşların altında, mutfak tezgahlarının altında, tuvaletlerde, parklarda, toprak altına haşere yumurtları bulunmaktadır. Haşere ilaçlama işlemlerinde önemli olan, yumurtlar üzerinde kontrol sağlamaktadır. Uygulamada kullanılan ilaçlar yumurtaları etkilemezse, işlem başarılı olmayacaktır. Bunu da ancak profesyonel kişiler yapabilir. Önce haşere yuvaları teşhis edilmeli, sonra uygulama yapılmalıdır. Şirketimizin personelleri, özel eğitimlerden geçtiklerinden dolayı, haşere yuvalarını ve yumurtalarını kolayca teşhis ederek etkisiz hale getirmektedir.

Yumurtlar üzerinde kontrol sağlanmazsa, kısa süre sonra yaşam alanlarınızı yeniden böcekler istila edeceklerdir. Yumurtalar kısa sürede erişkin hale gelmektedir. Amatör şirketler, yalnızca görünürde olan böcekleri ilaçlamaktadır. İşini iyi yapmayan bu firmalara boşuna para ödemiş olursunuz. Bu yüzden hizmet almadan önce, piyasa araştırması yapmalısınız. Yasal olarak hizmet veren, belgeli kurumsal firmalara danışmalısınız.  Uygulamaların başarılı sonuç sağlaması için yöntemlerin iyi ekipmanlarla uygulanması gerekmektedir.

Bebek böcek ilaçlama şirketleri içerisinde en kaliteli hizmeti veren şirketimiz, en iyi ekipmanlarla hizmet olanağı sunmaktadır. Kokulu, jel, kokusuz, katı ve sıvı ilaçlarla yöntemlerimizi uygulamaktayız. En kaliteli fare üniteleri ile fare ilaçlama hizmeti veren servislerimiz, halk sağlığını tehlikeye atan zararlı canlıların hepsini etkisiz hale getirmektedir.

Sağlığınızı Korumak için Kontrol Altına Aldığımız Haşere ve Fare Türleri

Karınca, halı böceği,  kalorifer böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, karafatma, sivrisinek, güve, örümcek, tahtakurusu, kırkayak, kulağakaçan böceği, tatarcık, kertenkele, akrep, uyuz böceği, tahtakurdu, mayt, yaban arısı, gümüş böceği, pire, sıçan, çıyan, çekirge, eşek arısı, salyangoz, akar, tesbih böceği, kakalak, kene, bit mite, sinek, yılan.

Bebek böcek ilaçlama servislerimiz yılın her günü ve her saati hizmet vermektedir. Haşerelerin üreme dönemleri türlerine göre farklılık göstermektedir.

Hizmetlerimizi piyasanın altında ücretlerle uygulamaktayız. Ekonomik ve kaliteli hizmetlerle böceklerden kurtulmak için bize ulaşabilirsiniz.

Yazan 

2 thoughts on “Bebek Böcek İlaçlama

  1. After research a few of the weblog posts in your web site now, and I truly like your method of blogging. I bookmarked it to my bookmark website record and will be checking again soon. Pls take a look at my website as well and let me know what you think.

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir