beylerbeyi-akrep-ilaçlama

Nemli ortamları sevmelerinden dolayı genellikle denize yakın yerlerde bir problem haline gelen akreple mücadele için akrep ilaçlama firmaları bulunmaktadır. Beylerbeyi de akrep yoğunluğunun olduğu semtlerden bir tanesidir. Bu sebeple Beylerbeyi sakinlerini akrep mağduriyetinden kurtarmak için Beylerbeyi Akrep İlaçlama firmaları, günün her saati hizmet vermektedir.

AKREPLER, YAŞAM ALANLARI VE ZARARLARI

Akrepler, çeşitli renk ve ebatlarda, coğrafi bölgelere göre değişiklik göstermektedir. Açık renklilerin daha zehirli olduğu bilinmekle birlikte, Türkiye’nin batısında rastlanılan akrep çeşitleri genellikle koyu renkli olmaktadır. Sahile yakın bölgelerde, konutlarımızın çevresinde veya içerisinde akreplerle rastlaşmamız olasıdır. Akreplerin yaşam alanlarımıza dahil olmaları, yaşamsal aktivitelerimiz ve sağlığımız açısından oldukça büyük tehlike taşımaktadır. Akrepler, herhangi bir tehlike anında kuyruklarında bulunan sivri uçlu bölgeyi, kendisine zarar vereceğini düşündüğü kişiye batırmakta ve bu kuyruk aracılığıyla zehrini salgılamaktadır. Akrep zehirlenmeleri çok ciddi boyutlara gelebilecek sonuçlar verebilmektedir. Öyle ki, yutma güçlüğüyle birlikte, zehrin akıtıldığı bölgede karıncalanma, üşüme, halsizlik ve iştahsızlık baş göstermektedir. Eğer erken müdahalede bulunulmazsa ciddi sonuçlar doğabilmektedir.

Akrepler genellikle çatı aralarını, bodrum katlarını, bina çevrelerini, taş ve kayalık altlarını kendilerine yerleşke olarak tercih etmektedir. Oldukça hızlı hareket edebilirler. aç ve susuz bir yıl kadar yaşayabildikleri bilinmektedir. Ayrıca ne kadar susuz kalırsa, zehri o kadar etkili olmaktadır. Kendilerini tehlikede hissederlerse, ev sakinlerinin korkulu rüyası olabilirler. Bu sebeple akrepli ortamların profesyonel ekiplerce temizlenmesi gerekmektedir.

AKREP İLAÇLAMA FİYATLARI

Beylerbeyi, nem oranının sahile yakın olması sebebiyle yüksek olduğu semtlerden bir tanesidir. Bu bölgedeki yerleşkelerin akrep vakasıyla karşılaşma ihtimali oldukça yüksektir. Bu yüzden Beylerbeyi akrep ilaçlama firmaları, akreple mücadelede akla gelen önemli kuruluşlardandır.

İlaçlama firmaları, genellikle vatandaşın maliyet konusunda yüksek olarak gördüğü, bu yüzden pek tercih etmediği kuruluşlardır. Fakat bilinmelidir ki, kendi imkan ve yöntemlerinizle yapmış olduğunuz böcek ilaçlama yöntemleri, aslında sanıldığı kadar ekonomik ve uzun vadeli çözümler olmamaktadır. Bu sebeple, hem hızlı ve etkili, hem de uzun vadeli ve ekonomik bir çözüm için ilaçlama firmaları tercih etmeniz gereken ilk seçenek olmalıdır. Beylerbeyi Akrep İlaçlama da, hem ekonomik koşullarıyla, hem de akreple mücadele konusunda etkili çözümleriyle, halkın tercihi olmaya devam edecektir.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir