Birçok insanın ölümü ile sonuçlanan bulaşıcı hastalıkların yayılmasında en büyük etken haşerelerdir. Firmamız Beylikdüzü böcek ilaçlama şubesinde, bulaşıcı hastalıkların yayılmasına neden olan böceklerden kurtulmanızı sağlamaktadır.  7gün 24 saat boyunca verdiği hizmetlerle, kesintisiz olarak hizmet vermekte, böceklerin verdiği zararın önüne geçmekteyiz.

Beylikdüzü böcek ilaçlama
Beylikdüzü böcek ilaçlama

Haşeler Bulaşıcı Hastalıkları Nasıl Bulaştırır?
Haşereler, bulaşıcı hastalıkların geçişini temas yolu veya kan yolu ile sağlamaktadır. Bazı parazitler, kan emmektedir. Bu şekilde beslenirler. Birçok canlının kanını emdikleri için kan yolu hastalık geçişini sağlayabilirler.

Beylikdüzü böcek ilaçlama servisi

Bazı haşere türleri ise yuvalarından çıktıktan sonra, pis alanlarda beslenmelerini sağlarlar. İnsanların yaşam alanlarında da besin arayışı içerisinde olduklarından, temas yolu ile hastalık virüsünü yaşam alanlarımıza bulaştırabilirler. Bıraktıkları virüsler, solunum yolları aracılığı ilevücudumuza girebilmektedir.

Bulaştırdıkları Hastalıklar

  • Verem
  • Tifüs
  • Dizanteri
  • Sarıhumma
  • Mantar Enfeksiyonları

Sağlığımızı Olumsuz Etkileyen Zararlı Canlılar
Kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, Amerikan hamam böceği, sinek, tahtakurusu, çıyan,akrep, örümcek, kakalak, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan, karafatma,mite, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, tatarcık, çekirge, güve, eşek arısı, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım- çatı- tarla-fındık- pamuk- ev faresi.

Kaliteli Hizmet
Personellerimiz, bu haşere ve fare türlerinin tümünü kontrol altına almaktadır. Beylikdüzü böcek ilaçlama hizmetlerimiz, garantili yöntemlerle sağlanmaktadır. Uyguladığımız yöntemlerin hepsi kaliteli ürünlerle uygulanmakatdır. Kadromuzda ziraat mühendisleri bulunmaktadır. Mühendislerimiz tarafından denetlenen ilaçlarla işlem yapılmaktadır.

Yöntemlerimiz
Yöntemlerimiz, uygulanan haşere türü ve alana göre değişkenlik göstermektedir. Zor haşere türleri üzerinde kokulu yöntemimiz kullanılmaktadır. Beylikdüzü böcek ilaçlama firmaları arasında, en iyi hizmeti veren firmamız sıvı ve jel ilaçlarla işlem yapmaktadır. Kokulu yöntemimiz ise kapalı alanlarda en çok ercih edilen yöntemdir.

Böcek ilaçlama Beylikdüzü’nde en düşük fiyatlarla, firmamız tarafından uygulanmaktadır. Şirketimiz cüzdanınızı ve sağlığınızı korumaktadır. Gürpınar, Kavaklı, Yakuplu semtlerinde böceklerden kurtulmak için şirketimizden dilediğiniz her an yardım alabilirsiniz.

Acil ilaçlama firması 7/24 müşterilerine hizmet veren, tam 20 yıllık deneyime sahip köklü bir firmadır. Bizi arayabilir, sorununuz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir