Böcek İlaçlama Ücretleri

İlaçlama konusunda en çok merak edilen soru böcek ilaçlama ücretleri ne kadar olduğudur. Bu işlemin ücreti ilaçlatacağınız bölgeye göre değişmektedir.

Ücret konusunda bir diğer önemli faktör, kullanılacak olan yöntemdir. Sitemizi incelerseniz bir çok farklı ilaçlama yöntemi bulunduğunu göreceksiniz. Müşteri ihtiyaç ve memnuniyetine göre belirlenen bir yöntem kullanılmaktadır. Ayrıca haşere çeşidi, bu yöntemi tespit etmekte çok önemli bir kriterdir.

Böcek İlaçlama Ücretleri
Böcek İlaçlama Ücretleri

Peki Ne Kadar Bu Ücret ?

Emin olun tahmin ettiğinizden çok daha ucuz bir fiyatı var. Ev ilaçlama ücretleri sadece 50 liradan başlayan fiyatlarla !

Diğer apartman, bina ve dış alan ilaçlama ücretleri için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir, fiyat ve randevu tarihi alabilirsiniz. En kısa zamanda böcek ve haşerelerden kurtulmanızı temenni ediyoruz.

Dikkat Etmeniz Gerekenler

Böcek ilaçlama ücretleri konusunda dikkat etmeniz gereken hususları maddeler halinde toparladık.

  1. Üstüne basarak vurguladığımız, ilaçlanacak bölgenin büyüklüğü,
  2. Hangi ilde yaşadığınız ? Zira, bizler sadece İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerine hizmet vermekteyiz.
  3. Evinizi ilaçlatmak istediğiniz zaman.

Yukarıdaki 3 madde dışında düşünmeniz gereken hiçbir şey yoktur. Tek yapmanız gereken bizlere ulaşıp, evinizi ilaçlatmak. Gördüğünüz gibi ilaçlama ücretleri de hiç beklediğiniz kadar yüksek değil. Eğer ola ki yapılan işlemden memnun kalmadınız, bilmelisiniz ki garantili ilaçlama sözü vermekteyiz.

3 yorum

    • Nermin Hanım merhaba,
      Web sitemizin sağ üst kısmındaki görselde bulunan telefon numaralarımızla bizlere ulaşın, hemen size fiyat ve randevu verelim. Önceliğimiz her zaman sizlerin memnuniyetidir.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*