Bornova böcek ilaçlama şubemiz İzmir’in tamamına hizmet vermektedir. Yamanlar Dağı’nın eteğinde yer alan Bornova’nın eski adı Birun-u Abad’dır. İsminiz nedir? zamanla Burunova’dan Bornova’ya dönüşerek bugünkü adını almıştır.  Yerleşimi Helenistik çağa kadar dayanır. Hitit, İon, Frigya, Lidya, Pers gibi birçok medeniyete ve tarihi olaya tanıklık etmiştir. Pers, Makedonya ve Bergama Krallığı bu bölgede kurulmuştur.

Bornova böcek ilaçlama
Bornova böcek ilaçlama

Bornova böcek ilaçlama

Bornova metro ve otobüs ulaşımının olduğu İzmir’in kalabalık ilçelerinden biridir. Bölgede gezilecek yerler arasında Santa Maria Katolik Kilisesi, Mary Magdalene Anglikan Kilisesi ve Mezarlığı, Peterson Köşkü, Pandespanian Köşkü, Belhomme Evi, Ana Sayfaros Vadisi, Aşık Veysel Rekreasyon alanı gibi tarihi yerleri mevcuttur. Bölgede çok sayıda eğlence merkezide bulunmaktadır.

Gerek küresel ısınma gerek kentsel dönüşüm sebebiyle bölgede çok sayıda böcek türüne rastlamak mümkün. Böceklerin sıkça bulunduğu yerler, depolar, bodrum katları, mutfak, banyo’dur. Bahçelerden evlerimize kadar rahatlıkla ulaşabilirler. Böcekler müdahale edilmediği takdirde ciddi sağlık sonuçlarına neden olabilirler. Daha çok karşılaşılan böcekler pire, kırkayak, örümcek, çıyan, kene, bit, akrep, hamam böceği, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, sümüklü böcek, sinek…vb haşerelerdir. Bu haşerelerden kişisel yöntemlerinizle kurtulmanız imkansızdır kesin ve garanti sonuç almak istiyorsanız Bornova Böcek İlaçlama Firmasını günün 7/24 saati arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Kullanılan ilaçlar kokulu, kokusuz, sıvı, jel ve fare istasyonlarıdır. Bornova Böcek İlaçlama Fiyatları, böceklerin yoğunluğuna, türüne ve alanın metrekaresine göre farklılık gösterebilir.

Sizde ev, otel, iş yeri, hastane, cami, fabrika gibi kapalı alanlar veya çiftlik, bağ, bahçe ve tarla gibi açık alanlar üzerinde herhangi bir haşere çeşidinden şikayetçiyseniz Bornova Böcek İlaçlama Firmamıza ulaşarak müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı kolaylıkla alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İzmir’in tüm ilçe ve mahallelerinde standart ve ekonomik fiyattadır. Cep dostu olan ilaçlama şirketimiz uygun fiyata en güzel hizmeti vererek diğer firmalar arasından sıyrılmayı başarmıştır.

Böceklerin insan sağlığını etkileyen, gıda zehirlenmesi, humma, tifüs, dizanteri, verem, akciğer ödemi, gıda zehirlenmesi, böbrek yetmezliği, veba, cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar, kas hastalıkları, yüksek tansiyon…gibi hastalıklar ortaya çıkarır. Başta önemsiz gibi görünse de bu haşereler çok hızlı çoğalan ve yayılan böceklerdir. İnsandan insana ve hayvanlara ulaştıkları için çok kolay virüs taşıyabilme özellikleri vardır. Bu nedenle yaşadığınız bölgeyi acil ilaçlama yapmanız gerekmektedir. Bornova böcek ilaçlama şubemiz İ7/24 telefonunuzu bekliyor.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir