Bursa ilaçlamaÇağdaş ilaçlama şirketi olarak, Bursa’da haşere ile mücadele alanında hizmet vermekteyiz. Bursa’nın her ilçesinde ilaçlama şubelerimiz bulunmakta olup, uzman ve deneyimli ilaçlama personelimiz ve sağlık bakanlığı onaylı böcek ilaçlarımız ile 7/24 hizmet sağlamaktayız.

Bursa ilaçlama servisimiz, haşere ve kemirgen alanında Bursa merkez ve ilçelerinde garantili ve ekonomik böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

Çağdaş ilaçlama servisimiz, tüm kemirgen ve haşere ilaçlama hizmetlerinde yer ve mekân ayrımı gözetmeksizin tüm açık ve kapalı alanlarda profesyonelce hizmet sağlamaktadır. Bursa ilaçlama firmamız, böcek ilaçlama hizmetimizi günün her saati ve müşterilerimizin istediği gün ve saatte sunmakta ve ilaçlama sonrası müşterilerimize gerekli tüm yasal evraklarımızı sunmaktadır.

Bursa ilaçlama şirketleri

Bursa böcek ilaçlama şirketi olarak Bursa’nın genelinde ve Keleş, Karacabey, Harmancık, Osmangazi, Orhangazi, Gürsu, Nilüfer, Mudanya, Orhaneli, Büyükorhan, İznik, Yenişehir, Yıldırım, Mustafa Kemalpaşa, Kestel, İnegöl, Gemlik olmak üzere tüm ilçe ve semtlerinde profesyonelce böcek ilaçlama hizmeti sağlamakta olup, 7 gün 24 saat ilaçlama hizmeti vermekteyiz.

Çağdaş ilaçlama firmamızın Bursa haşere ilaçlama servisleri ile hizmet verdiği haşere ve kemirgen türleri; hamam böceği, pire, kene, kalorifer böceği, çiyan, yılan, tahta kurusu, tahta kurdu, ağaç kurdu, bit, tesbih böceği, güve, çekirge, gümüş böceği, tahta kurdu, tahta kurusu, fare, akrep, pire, örümcek, kırkayak, oryantal hamam böceği, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, karafatma, kene, ağaç kurdu, hamam böceği, kalorifer böceği, ev faresi, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, sinek, sivrisinek başta olmak üzere tüm haşere ve kemirgen ilaçlamalarında en garantili ve en güvenilir ilaçlama hizmetini sunmaktadır.

Bursa ilaçlama şirketimiz 7/24, okul ilaçlama, bahçe ilaçlama, yurt ilaçlama, ev ilaçlama, park ilaçlama, hastane ilaçlama, bina ilaçlama, işyeri ilaçlama, şirket ilaçlama, apartman ilaçlama, ofis, ilaçlama, dersane ilaçlama, dükkan ilaçlama, bina ilaçlama, yuva ilaçlama, otel ilaçlama gibi tüm açık ve kapalı alanları ilaçlanmaktadır.


Bursa ilaçlama alanları

2000 yılında yeşil Bursa’mızda kurulan çağrı ilaçla uzun süredir değerli  bursa halkına kalite,ekonomik ve güvenli yollarla ilaçlama hizmeti sunmaktadır.Unutulmamalıdır ki ilaçlama yapılırken mutlaka ve mutlaka profesyonel bir firmayla iletişim halinde bulunmak şarttır!!Fare ilaçlama,haşere veya böcek ilaçlamada kullanılan ilaçlar kimyasal yüksek dozda kimyasal maddeler içerdiğinden bu ilaçlama’yı yapacak kişinin tecrübeli ve eğitim almış birisi olması şarttır. Bursa ilaçlama olarak biz SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ALDIĞIMIZ izin belgeleri ve güvenli ilaçlamayla kendimize yüzde yüz güveniyoruz.

Firmamız Bursa ilaçlama firmaları ndan farkı olarak jel ile ilaçlama yapmaktadır.Jel ile ilaçlmanın avantajları Jelin rahatsız edici bir kokusu yoktur ayrıca eski tür ilaçlamada ilaçlama yapılcak yerin terkedilmesi gerekirken jel ile ilaçlama yapılan bölgelerde böyle bir sıkıntı yoktur.

Bursa’da ilaçlama yapılan ilçeler

Yazan