Çeşme böcek ilaçlama servisi. İzmir’in batısında yer alan tarihi ve turistik açıdan zengin ilçelerindendir. Yaz aylarıyla birlikte yerli ve yabancı turistlerin akınına uğrayan Çeşme’nin eski adı Cyssus’tur. Bölgede çok fazla çeşme olduğu için buraya gelen denizcilerin çok sık bu çeşmeleri kullandıkları için bugünkü adını almıştır.

Çeşme böcek ilaçlama
Çeşme böcek ilaçlama

Çeşme böcek ilaçlama

Çeşme bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır bunlar Pergamon, Lidya, Pers, Bizans ve Roma İmparatorluklarıdır. Yapılan arkeolojik çalışmalarda bölgenin Neolitik çağdan beri yerleşim alanı olduğu ortaya çıkmıştır. Çeşme gezilecek ve görülecek yerleri çok fazla olan bir ilçedir. Bunlar arasında, Maraş Çeşmesi, Mehmet Kethuda Çeşmesi başta olmak üzere bir çok tarihi çeşme bulunmaktadır. Çeşme Kalesi, Kervansaray, Ildır Körfezi, Eşek Adası, Ilıca Kaplıcaları, Alaçatı Antik Pazarı, Çeşme Yarımadası, Alaçatı Taş evler, Alaçatı Yel Değirmenleri…

Çeşme özellikle yaz aylarında çok kalabalık olduğu için çevre kirliliğininde çok sık yaşandığı aylardır. Bu nedenle sıcak havayla birlikte çok fazla böcek ve haşere türüne rastlamak mümkün. Çeşme’de çok fazla restoran, otel ve alışveriş merkezleri, eğlence merkezleri bulunmaktadır. Turistik bölge olduğu içinde sezon öncesi özellikle özellikle işletme sahiplerinin acil ilaçlama yapmaları gerekmektedir. Hiç bir turist örümcek ağıyla örülmüş bir odada uyumak, banyoda bir hamam böceğiyle karşılaşmak istemez bu nedenle burada bulunan otellerin mutlaka sezon öncesi ilaçlama yapması gerekmektedir. Aksi halde tatilcilerin Turizm Bakanlığı’na şikayetlerine maruz kalabilirsiniz. Bu nedenle Çeşme Böcek İlaçlama sizlere kesin ve garanti sonuç veren ilaçlama teknikleriyle sizlere hizmet sunmaktadır.

İzmir’in en ünlü ve sevilen ilçelerinden biri olan Çeşme, lokasyonu gereği böcek tehdidiyle çok fazla karşı karşıya kalır. Ancak endişelenmenize hiç gerek yok. Çeşme böcek ilaçlama firması İzmir Çeşme’nin tüm mahallelerinde hizmet vermektedir. Haşereler özellikle yaz aylarında sıklıkla üreyerek, girdiği alan içinde kolaylıkla yayılabilir. Bazı türler özellikle yaz aylarda fazlasıyla üreme yapar. Bu canlı türleri girdikleri alan içinde kısa sürede fark edilmediği zaman üreyerek istila haline dönüşebilir. İzmir Çeşme Böcek İlaçlama firması 7/24 hizmetinizde, bize hemen ulaşın!

Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz ve jeldir. Bu ilaçlar Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış, insan sağlığına zararı olmayan ilaçlardır.

Çeşme Böcek ilaçlama olarak Çeşme’de hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle;

16 Eylül Mahallesi, Alaçatı Mahallesi, Altınkum Mahallesi, Altınyunus Mahallesi, Ardıç Mahallesi, Boyalık Mahallesi, Celal Bayar Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çakabey Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Dalyan Mahallesi, Fahrettinpaşa Mahallesi, Germiyan Mahallesi, Ildır Mahallesi, Ilıca Mahallesi, İsmet İnönü Mahallesi, Karaköy Mahallesi, Musalla Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Reisdere Mahallesi, Sakarya Mahallesi, Şehit Mehmet Mahallesi, Şifne Mahallesi, Üniversite Mahallesi, Yalı Mahallesi.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir