Çiğli böcek ilaçlama servisimiz hizmetinizde. Çiğli adından da anlaşılacağı gibi bölgede bulunan yeşilliklerin ve sazlıkların üzerine çok fazla çiğ düşmesi sebebiyle adını buradan almıştır. Çiğli, Gediz Nehri yatağının meydana getirdiği ovada kurulmuştur. İzmir’in doğal güzelliğine sahip ilçelerinden biridir.

Çiğli böcek ilaçlama
Çiğli böcek ilaçlama

Çiğli böcek ilaçlama

Çiğli’de birbirinden güzel gezilecek yerleri oldukça fazladır. Bunlardan bazıları, Doğal Yaşam Parkı, Çamaltı Tuzlası, Kuş Cenneti.. Bölge kırsal ve yeşillik olduğu için özellikle yaz aylarıyla birlikte çok fazla böcek türü ve haşerelerin istilasına uğramaktadır. Bu böcekler özellikle tarlalardaki ekinlere çok büyük zararlar vermektedir. İzmir’in her ilçesi turizm cenneti olduğu için bu bölgelere yaz mevsimi öncesi acil ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Çiğli Böcek İlaçlama Fiyatları, böceklerin yoğunluğuna, türlerine ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel olup Sağlık Bakanlığı’nın onayladığı tamamen böcek ve haşereleri hedef alan ilaçlardır. Bu böceklere müdahale edilmediği takdirde çok ciddi hastalıklara neden olabilir. Bu hastalıkların başında gıda zehirlenmesi, AIDS, veba, verem, akciğer ödemi, brusella, bağırsak enfeksiyonları, böbrek yetmezliği, hepatit…vb

Bu böceklerden kişisel olarak mücadele etmeniz imkansızdır. Bu nedenle Çiğli Böcek İlaçlama firmasını arayıp bu konuda bilgi ve talimatlar aldıktan sonra garanti ve kesin sonuca ulaşmanız mümkün olacaktır.

İzmir’in en ünlü ve sevilen ilçelerinden biri olan Çiğli, lokasyonu gereği böcek tehdidiyle çok fazla karşı karşıya kalır. Ancak endişelenmenize hiç gerek yok. Çiğli böcek ilaçlama firması İzmir Çiğli’nin tüm mahallelerinde hizmet vermektedir. Haşereler özellikle yaz aylarında sıklıkla üreyerek, girdiği alan içinde kolaylıkla yayılabilir. Bazı türler özellikle yaz aylarda fazlasıyla üreme yapar. Bu canlı türleri girdikleri alan içinde kısa sürede fark edilmediği zaman üreyerek istila haline dönüşebilir. İzmir Çiğli Böcek İlaçlama firması 7/24 hizmetinizde, bize hemen ulaşın!

Ahmet Efendi Mahallesi, Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Ataşehir Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Aydınlıkevler Mahallesi, Balatçık Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çağdaş Mahallesi, Egekent Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Evka-2 Mahallesi, Evka-5 Mahallesi, Evka-6 Mahallesi, Güzeltepe Mahallesi, Harmandalı Gazi Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi, İnönü Mahallesi, İzkent Mahallesi, Kaklıç Mahallesi, Köyiçi Mahallesi, Küçük Çiğli Mahallesi, Maltepe Mahallesi, Sasallı Merkez Mahallesi, Şirintepe Mahallesi, Uğur Mumcu Mahallesi, Yakakent Mahallesi, Yeni Mahalle Mahallesi

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir