Çiyan Çiyanın biyolojik yapısı nasıldır? Çiyan böceği görünüş itibari ile kırk ayak ve yılana benzer. Fakat çiyan yılandan ve kırkayaktan daha farklı özelliklere sahip bir canlıdır. Çiyan vücudu bölmeler halinde olan ve her bölmesinde birçok ayak bulunan, arka kısmında 2 tane kuyruk bulunan bir böcektir. Çiyan böceği çok zehirlidir ve zehirinin etkisi yaşam alanına göre değişir. Bu nedenle çiyan sokması çok tehlikelidir. Boyları yaşadığı ortama ve türüne göre değişen çiyanlar ortalama 15-20cm boyundadır. Fakat 30 cm’ye kadar çiyan türleri vardır.

Haşere İlaçlama Ciddi Bir İştir!

Haşere ilaçlama tecrübeli, iyi eğitilmiş profesyoneller tarafından yapılması gereken, ciddi bir iştir. Söz konusu olan insan sağlığıdır bu yüzden Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, yasal, Avrupa Standartlarında hizmet veren firmalar tercih edilmelidir. Acil böcek ilaçlama ihtiyacı olanlar doğru yerde.

Biz, insana değer veriyor, uzun yıllardır Dünya Standartlarında hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Üstelik tüm işlemlerimiz için garanti belgemizi size teslim ediyoruz. İlaçlarımız asla insan sağlığına zararlı değildir. Gerekli kontrollerden geçerek özel Ziraat Mühendisleri tarafından haşereler uygun olarak hazırlanmış olan ilaçlar ile müşterilerimize güvenli, kaliteli, bilgi sahibi kendilerine çözüm sağlayacak firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Sizlerde böcek ilaçlama ihtiyaçlarınız 7/24 bizlerle irtibata geçebilir ve küçük gibi görünen ancak ilerledikçe büyük sorunlar teşkil eden bu sorununuz hakkında kısa sürede çözümler bulabilirsiniz. Acil böcek ilaçlama olarak telefonunuzu sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

Çiyan İle İlgili Sık Sorulan Sorular


Yazan