Bahçelievler’in tüm semtlerinde ekonomik ve kaliteli hizmet veren servislerimiz, halk sağlığını korumaktadır. Çobançeşme böcek ilaçlama hizmetlerimiz, semt genelinde birçok alanda 7/24 sürmektedir. Kalıcı olarak böceklerden kurtulmanız için servislerimiz, etkili yöntemlerle ve ilaçlarla işlem yapar.

Etkili Yöntemlerimiz

  • Kokusuz İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Sıvı İlaçlama
  • Fare İstasyonları
Çobançeşme böcek ilaçlama
Çobançeşme böcek ilaçlama

Çobançeşme böcek ilaçlama

Yöntemlerimiz, böcek ve fare türlerine özgü şekilde uygulanmaktadır. Çobançeşme böcek ilaçlama servis personelleri, ilk olarak işlem yapılacak olan alanda teşhis yapmaktadır. Alanda bulunan zararlı canlının türünü ve yuvasını teşhis eder. Türlerine göre, farklı uygulamalar yapar. Alandaki yuvanın küçüklüğüne, alanın büyüklüğüne ve zararlı canlıların yoğunluğuna göre ilacın miktarını ayarlar. İlaçların hepsi, Sağlık Bakanlığından onaylıdır.

Güvenli İlaçlarla İlaçladığımız Böcek ve Fareler

Kalorifer böceği sinek, güve, bit, tahtakurdu, hamam böceği, ev faresi, kör fare, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, salyangoz, karafatma, sıçan, akrep, gümüş böceği, kakalak, kene, kertenkele, teşbih böceği, halı böceği, çekirge, çıyan, pire, tatarcık, akar, karınca, yaban arısı, sivrisinek, eşek arısı, mayt, mite, yılan, çatı faresi, uyuz böceği, tahtakurusu, lağım faresi, Alman hamam böceği, fındık faresi, kırkayak, örümcek, pamuk faresi.

Haşere ile Mücadele Alanları

Açık ve kapalı birçok alanda haşere ile mücadele etmekteyiz. Çobançeşme böcek ilaçlama hizmetlerimiz, birçok alanda kapsamlı olarak gerçekleştirilir. İşlem yapılan alanlarda bütüncül yaklaşımlarımızla, haşere ve farelerin tümünü kontrol altına almaktayız.

Ev, depo, cezaevi, apartman, konut, iş yeri, ofis, bina, apartman, bahçe, villa, park, dükkan, fuar alanı, konser alanı, tarla, havalandırma, şirket, fabrika, postane, hastane, restoran, cafe, sağlık ocağı, okul, yuva ve daha birçok alanda ekonomik hizmet vermekteyiz.

Hizmetlerimiz yılın 365 günü ve 24 saati sürmektedir. Çobançeşme böcek ilaçlama servisimiz bu semt ve çevresinde kesintisiz devam ediyor.

Şirketimiz Acil böcek ilaçlama, uzun yıllar önce haşere ve kemirgenleri yok etmek için akademik bilgi, eğitime sahip uzman bir kadro ile kurulmuştur. Bilmekteyiz ki; haşere ile mücadelenin önemi tüm dünyada giderek artmaktadır. Dolayısıyla firmamız bünyesinde görev alan tüm personelimiz, alanında uzman kişiler olup gerekli tecrübe, bilgi donanımına sahiptirler. Profesyonel böcek ilaçlama hizmeti veren şirketimizin önceliği daima doğru yöntemler kullanarak haşere ve kemirgenlerden arınmış sağlıklı ortamlarda yaşamanızı sağlamaktır. Doğru, ekonomik fiyatlarla hizmet almak için bizi arayabilirsiniz. Haşere ilaçlama bizim işimiz.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir