Beşiktaş şubemizde hizmet veren Etiler böcek ilaçlama servislerimiz, TSE onaylı ilaçlarla işlem yapmaktadır. Tüm şubelerimizde, aynı kalite standartlarında, aynı fiyatlarla hizmet vermekteyiz. Semtlerimizin tümünde, uygun fiyatlarla işlem yapmakta, yaptığımız işlemlerle yaşadığınız alanda  kalıcılık sağlamaktayız.

Yaşam alanlarınızda böceklerin varlığı, sağlıksız yerlerde yaşadığınızın göstergesidir. Sağlıklı yaşam alanlarında ve huzurlu ortamlarda yaşamak için profesyonel olarak işlem yapan firmalardan yardım almanız gerekmektedir.

Etiler böcek ilaçlama
Etiler böcek ilaçlama

Etiler böcek ilaçlama servisi

Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Etiler böcek ilaçlama servislerimiz, semt halkına en kaliteli hizmeti vermek adına kendilerini sürekli geliştirmektedir. Firmamız, sektördeki tüm gelişmelerden haberdardır. En yeni gelişmeleri, tüm şubelerinde uygulamaktadır. Şubelerimizde uyguladığımız işlemler, en iyi ekipmanlarla yapılmaktadır. Personellerimiz, İl Sağlık Müdürlüğü tarafından verilen özel eğitimlerden geçmiş, alanında uzman ve yetkili kişilerdir. Özel eğitimlerden geçen uzman kadromuz, farklı teknik ve uygulamalar kullanmaktadır. Kullandığı uygulamalar, tüm haşere ve fare türleri üzerinde etki sağlamaktadır. En küçük haşere yuvalarını bile etkilemekte, yoğun haşere istilalarının olduğu alanlarda bile başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Haşerelerin Zararları

Bulunduğumuz alanda herhangi bir haşere veya farenin var olması, birçok hastalığı da beraberinde getirmektedir. Zararlı canlılar, mikrop yuvalarında yaşamaktadırlar. Yuvalarından, insanların bulunduğu alanlara geçiş yaparken taşıdıkları bakterileri de beraberlerinde getirmektedirler. Bu durumda, insanların vücut direncinde düşüşe neden olmakta ve hastalıklarla mücadele edememelerini sağlamaktadır. Zararlı canlılar, birçok bulaşıcı hastalığı da yaşam alanlarımıza sokmakta, temas yolu ile ya da kan emerek, insanlara bulaştırmaktadır. Bunun için haşere ile mücadele edilmeli, yaşam alanları dezenfekte edilmelidir.

İnsan Sağlığına Zarar Veren Haşere ve Fareler

Karınca, halı böceği,  Amerikan/ Alman hamam böceği, karafatma, sivrisinek, güve, örümcek, kırkayak, kertenkele, akrep, uyuz böceği, tahtakurdu, mayt, yaban arısı, gümüş böceği, sıçan, tatarcık, çekirge, eşek arısı, salyangoz, akar, tesbih böceği, çıyan, kakalak, tahtakurusu, kene, pire, bit kulağakaçan böceği, mite, kalorifer böceği, sinek, yılan.

Etiler böcek ilaçlama servislerimizden kaliteli hizmet almak, böceklerden kurtulmak ve sağlıklı alanlarda yaşamınızı sürdürmek için müşteri temsilcilerimize ulaşın.

Kaynak:  www.besiktasbocekilaclama.gen.tr/etiler-bocek-ilaclama/

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir