ev-ilaclama

Ev ilaçlama, insanların daha sağlıklı alanlarda daha huzurlu şekilde yaşamaları açısından böcek ve haşereler, kemirgenler için uygulanan ilaçlama yöntemleridir.

Sıvı böcek ilaçlama, jel ilaçlama gibi farklı yöntemler ev ilaçlama da kullanılabilmektedir. Alana ve böcek türüne göre bu yöntemler değişiklik gösterir. Eğitimli kadrolar tarafından çalışarak, kişilere haşereden kurtulmak, böcek ile mücadele için ev ilaçlama konusunda hizmet veren ilaçlama şirketleri bulunmaktadır. Evde fare gördüm, evde haşere var diyen kişilerin kesinlikle profesyonel ilaçlama firmaları tarafından yardım almaları gerekmektedir.

Birçok yerde bulunan haşere, böcek ve kemirgenler evlerimize genellikle besin ihtiyaçları amacıyla kolaylıkla girebilmektedirler. Üzerlerinde taşıdıkları mikropları kolaylıkla insanlara bulaştırıp hastalık sebepleri olan haşereler olduğu gibi, maddi kayıplar oluşturan haşereler de bulunmaktadır. Her türlü böcekten kurtulmak daha huzurlu bir alanda yaşamanızı sağlar. Ev ilaçlama yaptırdığınız durumda bu huzurlu ve sağlıklı ortama kolaylıkla kavuşabilirsiniz.

Evde birçok haşere, böcek türüne rastlarız. Ev ilaçlama tüm türlerden kurtulmak için en etkili yöntemdir. Hamam böceği, karafatma, alman hamam böceği, karınca, sinek, sivrisinek, alman hamam böceği, güve, pire, Amerikan hamam böceği, kene, tahta kurusu, bit, gümüş böceği evlerde en çok görülen türlerdir. İlaçlama ile hepsinden kurtulmak mümkündür.

Ev ilaçlama için de hizmetinizde olan ilaçlama firmamız Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmakla birlikte, eğitimli, tecrübeli kadrosuyla yardımlarınız için 7/24 sizlerledir.

Diğer ilaçlama yaptığımız alanlar

Yazan