Neredeyse evinde ilk kez haşere ve diğer zararlı canlı türleriyle karşılaşan insanların sıklıkla sorduğu sorudur.  Çoğu zaman felaketlerle hazin sonlarla neticelenen evde ilaçlama yönteminin son durağı hastanelerin acil servis bölümüdür. İlaçlama yapmak çok zor mu? Gelin şöyle bir göz atalım.  Peki, Evimizi kendimiz ilaçlayabilir miyiz?

Evimizi kendimiz ilaçlayabilir miyiz?
Evimizi kendimiz ilaçlayabilir miyiz?

Evimizi kendimiz ilaçlayabilir miyiz?

İlaçlama Uygulamalarına Giriş

İlaçlama kendi başımıza üstesinden gelebileceğimiz bir uygulama sistemi değildir. Hele ki haşerelerle mücadele daha zordur. Haşerelerin yerlerini tespit etmek, peşlerinden koşmak akıl karı değildir. Haşere ve kemirgen türlerini evlerinizde elinize bir terlik alarak kurtulacağınızı sanıyorsanız büyük bir yanılgı içindesiniz demektir.

Ya da dışarıdan web veya iletişim kanalları üzerinden satışa sunulan sahte/korsan ürünleri mi tercih edeceksiniz? Bu durumda pe iç açı değil doğrusu. Evdeki haşere ve diğer zararlı canlı türlerinden kurtulayım derken kendi canınızdan olmayın. Bunun yanında ilacı satın alıp paranıza yazık etmeyin.  Bütün bu uygulama işlemlerini tek çatı altında profesyonel olarak alabileceğiniz ilaçlama firmaları bulunmaktadır. Evde ilkel yöntemlerle amatör koşullarda uygulamayı planladığınız, haşere ilaçlama eyleminiz başlamadan son bulabilir. Bu konuda mutlaka dikkatli olmanız gerekmektedir.

Haşerelerle Mücadele ve Yöntemleri

Evlerde tek başınıza yapılacak olan uygulamalardan kaçınınız. Kullandığınız ürün ters etkilere neden olabilir. Kurumsal firmamızın kullandığı garantili ve ekonomik yöntemleri bulunmaktadır. Bu yöntemler; Sıvı İlaçlama, Kokulu İlaçlama, Kokusuz İlaçlama, Jel İlaçlama, Fare İstasyonları ve düzenekleridir.

Sağlık Bakanlığı tarafından tüm yasal prosedürlere sahip olan firmamızın ilaçları leke ve iz bırakmaz. Hedef odaklıdır. Çevre ve doğa dostudur.

 

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir