Fabrika İlaçlama

fabrika-ilaclama
Sağlığı korumak ve maddi hasarı azaltmak için uygulanan fabrika ilaçlama çalışmaları, servislerimiz tarafından en kaliteli şekilde uygulanmaktadır. Servislerimizden, halk sağlığını korumak için çalışmalar yürütmekte, işlemlerinde TSE onaylı ilaçlar kullanmaktadır. Aynı zamanda işletme sahiplerine düşük fiyatlarla, kaliteli hizmet vermektedir. Bu şekilde herkesin memnuniyetini sağlamaktadır.

İlaçlama Fiyatları

Bazı üretim yapılan işletmelerde, böceklerden kurtulmak için periyodik ilaçlama yapılmalıdır. Örneğin, gıda maddesi üreten işletmelerde böcek ve fare yoğunluğu fazladır. Halk sağlığını riske atmamak adına periyodik uygulama yapılmalı, böceklerin yeniden oluşmasına karşı önlemler alınmalıdır. Çünkü böcekler, gıda ürünlerinin üzerine bakteri bırakabilirler. Piyasadaki en düşük fiyatlarla işlem yapan firmamız, periyodik uygulamaları piyasada en uygun koşullarda uygulamaktadır.

Metrekare cinsinden büyük olan alanlarda, diğer firmaların çıkarttığı ücretlendirmeler pahalı olabilmektedir. Firmamız kaliteli böcek ilaçlama hizmetini uygun fiyatlarla karşıladığı için işletme sahiplerini de memnun etmektedir.

İşletmelerde Böceklerden Kurtulmanın Önemi

Üretim yapılan işletmelerde, haşerelerin verdiği zarar büyüktür. Bakteri ve virüs taşıma özelliğine sahip olduklarından, bulaşıcı hastalıkların geçişine neden olduklarından dolayı, alanda çalışan işçilerin sağlığını tehlikeye atmaktadırlar.

Haşereler ve fareler, fabrika atıkları içerisinden kendilerine yiyecek bulabilirler. Nemli alanlarda yuva yaptıklarından dolayı, yuvalarını işletmelerin depolarında kurabilirler. Bu yüzden üretilen malları tahrip edip, zarar verebilirler. Bu durumda, işletme sahiplerini maddi olarak büyük zarara uğratmaktadır.

Alanda Bulunabilecek Haşere ve Fareler

Karınca, tahtakurusu, Amerikan/ Alman hamam böceği, halı böceği,  güve, kırkayak, kertenkele, akrep, tahtakurdu, mayt, yaban arısı, tatarcık, tatarcık, eşek arısı, salyangoz, akar, tesbih böceği, çıyan, kakalak, uyuz böceği, kene, örümcek, bit kulağakaçan böceği, mite, kalorifer böceği, gümüş böceği, karafatma, çekirge, sivrisinek, pire, sinek, sıçan, yılan gibi haşere,fare türleri üzerinde sıvı, katı ve jel ilaçlarla işlem yapmaktayız.

Fabrika ilaçlama işlemlerinde uygulanan kokulu ve kokusuz yöntemlerimiz sayesinde, işletmelerde böceklerden ve farelerden tamamen kurtulmanızı sağlamaktadır.