Haşereler artık hayatımızın merkezinde o kadar çok var ki, ne yana dönsek onlardan birkaç tane türü görebiliyoruz. Bu haşere türleri için her gün yeni bir uygulama yöntemi ile karşılaşmamız mümkündür. Bu uygulama ve yöntemler kervanında Falcon haşere kovucu cihazlar gözümüze çarptı. Üstelik bu cihazların haşereler üzerindeki etkisi ve uygulama yöntemi oldukça farklı ve etkileyici.

Faclon Haşere kovucu cihazlar hakkında edindiğimiz bilgileri sizlerle paylaşmak için hayli bir yol kat ettik. Öncelikle haşere kovucu cihazdan ne kast ediliyor? Haşere kovucu cihaz nedir? Haşere kovucu cihazların fonksiyonları nelerdir? Haşere kovucu cihazlar nasıl kullanılır? Maliyetleri nelerdir? En ucuz haşere kovucu cihaz hangisidir? Gibi sorularımıza yanıt aramaya çalışacağız.

Falcon Haşere Kovucu Cihaz Nedir?
Falcon Haşere Kovucu Cihaz Nedir?

Falcon Haşere Kovucu Cihaz Nedir?

Haşere kovucu cihaz; haşerelerin güvenle kontrol altına alınmasını sağlamak amacıyla, içinde ultrasonik ses dalgaları olan, elektrikle çalışan cihazların haşerelere rahatsızlık vererek onları bulundukları alandan kovması işlemidir.

Falcon Haşere Kovucu Cihazların Fonksiyonları Nelerdir?

Haşere kovucu cihazların iki önemli fonksiyonu vardır. Bu iki fonksiyonlardan ilki, ultrasonik ses dalgalarıdır. Diğer fonksiyonu ise iyon özelliğidir. Peki, Ultarasonik ses ve iyon ne demektir? Haşere kovucu cihazlar, elektrikle çalışmaktadır. Cihazın çevreye yaydığı ses dalgaları ciddi bir huzursuzluk ve acı vermektedir. Bu acıya ve huzursuzluğa dayanamaya haşereler bu alanları terk etmek zorunda kalmaktadırlar. Bu alanların genişliği cihazın ses dalgalarını yaydığı metre kareye göre değişmektedir. Gelelim iyon kısmına. İyon kendi kendini yenilemedir. Yani bu cihazların ses dalgası yayma ve acı verme özellikleri kendi kendini yenilemektedir.

Haşere kovucu cihazların en öne çıkan fonksiyonu kimyasal ilaç kullanmadan, haşereleri öldürmeden yaşam alanlarımızdan çıkarmasıdır. Yani ilaçlama uygulamalarına gereksinim duyulmaz. Etkisi ise kullanıcılara göre değişmektedir.

Falcon Haşere Kovucu Cihaz Nasıl Kullanılır?

Elektrikle çalışan bu cihazın kullanımı oldukça basittir. Tek yapmanız gereken fişi prize takmanız ve açma düğmesini aktif hale getirmenizdir. Gerisini cihaza bırakın.

Falcon Haşere Kovucu Cihazların Fiyatları

Falcon haşere kovucu cihazların fiyatı ebatlarına ve yaydıkları ultrasonik ses dalgalarının alanlarına göre değişmektedir. Bu fiyatlar 2015 yılı fiyatları baz alınarak; 750 TL’den başlayarak 2500 TL’ye kadar değişmektedir.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir