Fare kovucu pek çok elektrikli cihaz bulunmaktadır. Sanırım doğru bir tanıtım ve iletişim kanalı oluşturulmadığı için şu anda fare kovucu cihazlar hakkında pek az şey bilinmektedir. Fare kovucu cihazların, kolay kullanıma sahip olduğunu, etrafa sadece farelere yönelik bir çalışma sergilediğini, nerdeyse 500 metrekare gibi geniş bir alana kadar etki gösterdiğini, fiyat açısından ekonomik olduğunu ve daha pek çok özelliğinin doğru sunulmamasından kaynaklanan bilgilerin giderilmesi adına bu yazımızda sizleri bilgilendirmeyi amaçlıyoruz. Peki, fare kovucu cihazlar hangileridir?

Fare kovucu nedir, fare kovucu cihazlar hangileridir?

Fare Kovucu Cihazlar Hangileridir?
Fare Kovucu Cihazlar Hangileridir?

Fare kovucu; kemirgen türlerinin güvenle kontrol altına alınması, hiçbir canlıya zarar gelmeden, hedef olan zararlı canlı türünün yaşam alanlarımızdan kovulması işlemidir. Bu işlemler de kimyasal ilaçların kullanılmaması öne çıkan en büyük özellikler olarak ön plana çıkmaktadır.

Fare Kovucu Cihazlar Nasıl Çalışmaktadır?

Fare kovucu cihazların istenilen mekanlara ya da alanlara kurulumu ve kullanımı çok basittir. Ayrıca bu cihazlar hantal değillerdir.

  1. Fare kovucu cihazınızı elektrikli olduğu için prize yakın bir alanda kurulumunu gerçekleştirin.
  2. Daha sonra fişini prize takarak açma düğmesine basın.
  3. Fare kovucu cihaz kısa bir süre içinde etrafta bulunan farelere acı, huzursuzluk, gürültü, kulaklarını sağır eden ultrasonik ses dalgaları göndermeye başlayacaktır. Bu ses dalgaları yaklaşık 220 volt değerindedir. Üstelik bu cihazların 500 metrekareye kadar etrafa yayılma özellikleri mevcuttur.
  4. Ultarasonik ses dalgaları ile yuvalarını terk etmeye başlayacak olan fareler, kimyasal zehrin girmediği bir alanda, ölmeden, çevreye kötü koku ve iz bırakmadan yaşam alanlarınızı farelere karşı üstün kılmaktadır.

Sizlerde yaşam alanlarınızın kalite standartlarını yükseltmek ve fare kovucu cihaza sahip olmak istiyorsanız, piyasada ortalama 50 TL ila 1000 TL arasında değişen fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu cihaz sayesinde çevrenizde diğer zararlı canlı türleri de nasibini alırken yaşam alanlarınızda bulunan evcil hayvanlarınız bu ses dalgalarından etkilenmez. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Acil ilaçlama firması fare ilaçlama da yapmaktadır.  Uzman ekip desteği almak isteyenler firmamızı 7/24 arayabilir, bizden her konuda bilgi talebinde bulunabilirler. Çağrı merkezimiz bir tuş kadar uzağınızda, telefonunuzu bekliyor.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir