Fare yakalama girişimleri, evde alınan ilkel ve amatör yöntemler ne yazık ki işe yaramamaktadır. Fare yakalama eğer kolay olsaydı, bu gün haşere ilaçlama firmaları dünya çapında kemirgenler ile ilgili kontrol altına alma teknikleri geliştirmezdi.

Fare yakalama
Fare yakalama

Fare yakalama

Fare yakalama ile ilgili hayli yorulan insanlar, giderek çareyi profesyonel hizmet veren ilaçlama şirketlerinde aramaya başladılar. Uzmanlarda fare yakalama konusunda epey bir yol kat etti. Uzmanlar fare kapanı, fare tuzağı ve buna benzer geçici çözümleri bir çırpıda rafa kaldırdı. Bu nedenle öyle bir yöntem geliştirmeliydik, suya sabuna dokunmadan, deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi sessiz ve kesin çözüm üretmeliydi. Bu yönde çalışmalarını sürdüren ekipler bir araya gelerek sonunda farelerin kontrol altına alınması için yeni icatlarını ortaya sundular.

Bu icadın adı “Fare İstasyonlaraydı. “

Fare İstasyonu Nedir?

Fare İstasyonu; farelerin güvenle kontrol altına alınması için geliştirilmiş 20-30 cm aralığında siyah bir kutu içine yerleştirilen, farelerin sevdiği aroma kokuları ile donatılmış zehri olan bir tür düzenektir.

Fare İstasyonu Nasıl Çalışır?

Fare İstasyonu, gelen şikayetleri üzerine kapalı ve açık alanlarda yer tespiti yapılarak uygulanmaktadır. Mekan tespitiyle beraber kemirgenlerin yoğunluğu da tespit edilmektedir. Buna göre istasyon kurulumu gerçekleşmektedir. İstasyon içindeki zehir kokusuyla fareleri cezbetmektedir. Zehre temas eden fare susamaya başlar. Bu durumda su aramak için dışarı çıkar. Suyu içtiğinde de 10 saniye içinde etkisiz hale gelir.

Haşere İlaçlama Ciddi Bir İştir!

Haşere ilaçlama tecrübeli, iyi eğitilmiş profesyoneller tarafından yapılması gereken, ciddi bir iştir. Söz konusu olan insan sağlığıdır bu yüzden Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, yasal, Avrupa Standartlarında hizmet veren firmalar tercih edilmelidir. Acil böcek ilaçlama ihtiyacı olanlar doğru yerde.

Biz, insana değer veriyor, uzun yıllardır Dünya Standartlarında hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Üstelik tüm işlemlerimiz için garanti belgemizi size teslim ediyoruz. İlaçlarımız asla insan sağlığına zararlı değildir. Gerekli kontrollerden geçerek özel Ziraat Mühendisleri tarafından haşereler uygun olarak hazırlanmış olan ilaçlar ile müşterilerimize güvenli, kaliteli, bilgi sahibi kendilerine çözüm sağlayacak firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir