fare
fare

Farelerden kurtulmak için, insanlar çok eskilerden beri mücadele etmektedir. Önceleri insanlar fare yakalamak için ilkel yöntemler kullanırlardı. Kapan ile yakalamak ya da çarşı pazardan alınan kalitesiz ilaçları kullanarak farelerden kurtulmaya çalışılıyordu. Fakat bu tür ilkel yöntemlerle ve kalitesiz ilaçlar ile farelerden kurtulmak zaman alıyordu yada tamamen edilemiyordu. Günümüzde artık bu iş profesyonel ilaçlama şirketleri tarafından yapılmaktadır. Etkili fare ilaçları ve uygulama yöntemleri ile artık bu haşerelerden tamamen kurtulmak mümkün duruma gelmiştir. İlaçlama şirketimizce kullanılan yem ilacı, sıvı ilacı ve fare istasyonu tarzı uygulamalar ile farelerden tamamen kurtulabilirsiniz. Özellikle fare ilaçları arasında istasyon kurma yöntemi çok etkili bir yöntemdir. İstasyon uygulaması şu şekildedir; Bina içerisinde uygun alanlara profesyonel ilaçlama ekibimiz tarafından konur. Haşerelerin giriş çıkışlarını kolaylıkla sağlayabilecekleri bir kutunun içerisine ziraat mühendislerimiz tarafından önceden hazırlanan ve kendisine çeken özel kokusu ile mum blok diye tabir edilen ilaçlar bu kutunun içerisine yerleştirilir. Haşere bu kutu içerisine girer ve tadı çok lezzetli olan ilacı yer. Su içme ihtiyacı hisseden haşere ve su içtiği yerde kan zehirlenmesinden ölür. İlaçlama şirketimiz etkili fare ilaçları ve etkili yöntemleri ile haşerelerden kurtulmanız için günün her saati hizmet vermektedir.

Fare ilacı

NOT: SAĞLIĞINIZ AÇISINDAN MERDİVEN ALTI İŞLETMELERDEN FARE ZEHİRİ TEMİN ETMEYİNİZ.

BU ZEHİR İNSANLAR ÜZERİNDE DE DİREKT OLARAK ETKİ ETTİĞİNDEN, İLACI MÜMKÜN OLDUĞU

SÜRECE ÇOCUKLARIN ULAŞAMAYACAĞI YERLERDE MUHAFAZA EDİNİZ.

Haşere ilaçlama tecrübeli, iyi eğitilmiş profesyoneller tarafından yapılması gereken, ciddi bir iştir. Söz konusu olan insan sağlığıdır bu yüzden Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, yasal, Avrupa Standartlarında hizmet veren firmalar tercih edilmelidir. Acil böcek ilaçlama ihtiyacı olanlar doğru yerde.

Biz, insana değer veriyor, uzun yıllardır Dünya Standartlarında hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Üstelik tüm işlemlerimiz için garanti belgemizi size teslim ediyoruz. İlaçlarımız asla insan sağlığına zararlı değildir. Gerekli kontrollerden geçerek özel Ziraat Mühendisleri tarafından haşereler uygun olarak hazırlanmış olan ilaçlar ile müşterilerimize güvenli, kaliteli, bilgi sahibi kendilerine çözüm sağlayacak firma olmanın gururunu yaşıyoruz.