Fırın İlaçlama

FIRIN İLAÇLAMA

 

Gıda üretimi ve satışı gerçekleştirilen tüm alanlarda hijyen en ön sırada gelmektedir. Hijyen bulunmayan ortamlar daima sağlıksız olup etrafa mikrop saçmaktadır. Gıda ürünlerinin yer aldığı işletmelerinizi mutlaka haşere ve farelerden korunmak adına periyodik olarak ilaçlatmalısınız. Fırın ilaçlama sizleri yapılacak denetimlere karşı da koruyacaktır.

Şirketimiz profesyonel kadrosuyla fırın ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Yapılacak fırın ilaçlama uygulamaları sayesinde ortamda var olan ya da var olabilecek tüm haşerelerden korunmuş olacaksınız.

Fırınlarınızı ilaçlattığınız takdirde müşterilerinize daima sağlıklı ve kaliteli hizmet sunmuş olursunuz. Gıda üretimi ve satışı gerçekleştiren kurumların yasal olarak periyodik ilaçlama yaptırma zorunlulukları bulunmaktadır. Yasal düzenlemeleri yerine getirmeyen kuruluşlar yapılan denetimler sonucu tespit edilerek işletmelerin çalışma iznine ara verilmektedir. Fırın ilaçlama konusunda tecrübe ve deneyim sahibi olan Çağdaş ilaçlama firması daima en kaliteli hizmeti sunmaktadır.16 yıldır lider firma olarak çalışmalarını sürdüren Çağdaş ilaçlama, Sağlık Bakanlığı’ndan gereken tüm onaylara sahiptir.

BENZER SAYFALAR