Gıda üretimi ve satışı gerçekleştirilen tüm alanlarda hijyen en ön sırada gelmektedir. Hijyen bulunmayan ortamlar daima sağlıksız olup etrafa mikrop saçmaktadır. Gıda ürünlerinin yer aldığı işletmelerinizi mutlaka haşere ve farelerden korunmak adına periyodik olarak ilaçlatmak gerekir. Fırın ilaçlama işletme sahiplerini yapılacak olan olası denetimlere karşı da koruyacaktır.

Fırın ilaçlama fiyatları
Fırın ilaçlama

Fırın ilaçlama

Şirketimiz profesyonel kadrosuyla fırın ilaçlama hizmeti de sunmaktadır. Yapılacak fırın ilaçlama uygulamaları sayesinde ortamda var olan ya da var olabilecek tüm haşerelerden korunmuş olur mekanınızı hijyen tutarsınız.

Fırınlarınızı ilaçlattığınız takdirde müşterilerinize daima sağlıklı ve kaliteli hizmet sunmuş olursunuz. Gıda üretimi ve satışı gerçekleştiren kurumların yasal olarak periyodik ilaçlama yaptırma zorunlulukları bulunmaktadır. Yasal düzenlemeleri yerine getirmeyen kuruluşlar yapılan denetimler sonucu tespit edilerek işletmelerin çalışma iznine ara verilmektedir. Fırın ilaçlama konusunda tecrübe ve deneyim sahibi olan Çağdaş ilaçlama firması daima en kaliteli hizmeti sunmaktadır.16 yıldır lider firma olarak çalışmalarını sürdüren Çağdaş ilaçlama, Sağlık Bakanlığı’ndan gereken tüm onaylara sahiptir.

BENZER SAYFALAR

Haşere İlaçlama Ciddi Bir İştir!

Haşere ilaçlama tecrübeli, iyi eğitilmiş profesyoneller tarafından yapılması gereken, ciddi bir iştir. Söz konusu olan insan sağlığıdır bu yüzden Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, yasal, Avrupa Standartlarında hizmet veren firmalar tercih edilmelidir. Acil böcek ilaçlama ihtiyacı olanlar doğru yerde.

Biz, insana değer veriyor, uzun yıllardır Dünya Standartlarında hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Üstelik tüm işlemlerimiz için garanti belgemizi size teslim ediyoruz. İlaçlarımız asla insan sağlığına zararlı değildir. Gerekli kontrollerden geçerek özel Ziraat Mühendisleri tarafından haşereler uygun olarak hazırlanmış olan ilaçlar ile müşterilerimize güvenli, kaliteli, bilgi sahibi kendilerine çözüm sağlayacak firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Sizlerde böcek ilaçlama ihtiyaçlarınız 7/24 bizlerle irtibata geçebilir ve küçük gibi görünen ancak ilerledikçe büyük sorunlar teşkil eden bu sorununuz hakkında kısa sürede çözümler bulabilirsiniz. Acil böcek ilaçlama olarak telefonunuzu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Yazan