Üreme işlemini kısa sürede gerçekleştiren ve bulunduğunuz alanları kısa sürede istila eden böcekler, insanlar için birçok açıdan tehlike unsurudur. Firuzköy böcek ilaçlama hizmetlerimiz, bu semtte böceklerden dolayı yaşanabilecek olan bütün sorunları çözüme kavuşturmak adına çalışmaktadır.  Bulaşıcı birçok hastalığın yayılmasına neden olan böcekler, şirketimiz tarafından Avcılar’ın bütün semtlerinde Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla, güvenilir şekilde ilaçlanmaktadır.

Firuzköy böcek ilaçlama
Firuzköy böcek ilaçlama

Firuzköy böcek ilaçlama servisi

Haşerelerin Sağlığımıza Zarar Verme Yolları

Haşereler bakteri taşıyan zararlılardır. Çeşitli yollarla, taşıdıkları bakterileri yaşam alanlarımıza sokarlar.  Yaşam alanlarımızda bakterilerin oluşması, salgın hastalıklara yakalanma riskimizi de arttırmaktadır. Ayrıca bazı böcekler, salgın hastalıkların da insanlar arasında yayılmasına neden olmaktadırlar. Sağlıklı alanlarda yaşamak için böceklerden kısa sürede kurtulmanız gerekmektedir. Firuzköy böcek ilaçlama hizmetlerimizle, daha hijyenik alanlarda yaşamanız mümkündür.

Böcekler Nasıl Çoğalır?

Kuytu köşe alanların hepsine, böcekler yumurtalarını bırakırlar. Haşerelerin üreme dönemleri, çok kısa sürmektedir. Kısa süre içerisinde yaşam alanlarımızın tümünü istila edebilirler. Böceklerin büyük bir kısmı, bahar aylarında üremelerini gerçekleştirir. Yaz dönemlerinde çoğu insan, böceklerle ilgili sorunlar yaşamaya başlamaktadırlar. Haşereler, neden oldukları görüntü kirliliği nedeni ile birçok insanın psikolojisini de bozmaktadır.

Böcekler yumurtalarını çok dar alanlara da bırakabilirler. Kısa sürede üredikleri için böceklerden kurtulmak için yuva yaptıkları alandaki yumurtaların da tümünden kurtulmak gerekmektedir. Dolayısıyla, alanda kapsamlı ve detaylı olarak haşere ile mücadele etmek gerekmektedir. Firuzköy böcek ilaçlama personellerimiz uygulama yaptıkları alanlarda, böceklerin yuvalarını tespit eder ve tüm ilaçlar bütün yumurtalara nüfuz edecek şekilde detaylı olarak ilaçlama yapacaktır.

Sıvı, katı, kokusuz, kokulu, toz ve jel ilaçlarımızla,  örümcek, akar, tahtakurusu, Alman hamam böceği, eşek arısı, kulağakaçan böceği, halı böceği, lağım faresi, tatarcık, akrep, kör fare, pire ilaçlama, çatı faresi, kertenkele, kırkayak, uyuz böceği, kene, fındık faresi, ev faresi, güve, sivrisinek, tahtakurdu, mayt, kalorifer böceği, hamam böceği, karafatma, çekirge, salyangoz, Amerikan hamam böceği, çıyan, sıçan, yaban arısı, yılan, teşbih böceği, karınca, gümüş böceği, sinek, kakalak, bit, mite, pamuk faresi ekonomik olarak kontrol altına almaktayız.

Böcek ilaçlama firması Firuzköy  semtinde, şirketimiz kaliteli ve güvenilir yollarla 7/24 böceklerden kurtulmanızı sağlamaktadır.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir