Foça böcek ilaçlama servisi. Foça, İzmir’in kuzeyinde yer alan bir sahil kentidir. Foça’da diğer ilçeler gibi bir çok medeniyete ev sahipliği yapmıştır bunların başında Iyonyalılar gelmektedir. Foça antik kent döneminde fok balıklarıyla ünlü bir yer olduğu için eksi adı Phokaia olarak anılırken daha sonraki yıllarda Foça adını almıştır. Eski Foça ve Yeni Foça olarak ikiye ayrılmıştır. Ana Sayfaros’un İlyada Destanı’nda da adı geçen Foça’nın sembolü fok ve horozdur. Destanda bu sembolden de bahseder.

Foça böcek ilaçlama
Foça böcek ilaçlama

Foça böcek ilaçlama

Turistik özelliklere sahip olduğu için gezilecek çok özel ve güzel yerleri vardır. Bunların başında Eski Foça’da bulunan Mersinaki Koyu gelmektedir. Eski Foça, taş Rum evleriyle ünlüdür. Siren Kayalıkları, Kybele Açık Hava Tapınağı, Beş Kapılar Kalesi, Dış Kale, Pers Anıt Mezarları… bunlardan bir kaçıdır.

Foça bir sahil kenti olduğu için yaz aylarıyla birlikte nüfus yoğunluğu yaşayan ilçelerdendir. Yerli ve yabancı turistlerin yaz boyuna konakladığı yer olduğu için rutin olarak çevre kirliliği de yaşanmaktadır. Gerek sıcak havalar gerekse diğer nedenlerden dolayı bir çok böcek ve haşere türüne de rastlamak mümkün. Foça’da çok fazla eğlence merkezi, oteller bulunmaktadır. Bu nedenle özellikle restoranların, otellerin sezon öncesi ve sonrasında bu alanlara acil ilaçlama yapmaları gerekmektedir. Aksi halde gelen misafirlerin olumsuz görüşlerine maruz kalacak ve bu da turizmi negatif yönde etkileyecektir.

Foça Böcek İlaçlama sizlere bu konuda yardımcı olacak güvenilir ve garanti sonuç veren firmadır. Eğitimli ve uzman ekibiyle birlikte bu kabustan kurtulmamız mümkün. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz ve jeldir. Bu ilaçlar Sağlık Bakanlığıa’nın onayını almış, insan sağlığına zararı olmayan ilaçlardır.

İzmir’in en ünlü ve sevilen ilçelerinden biri olan Foça, lokasyonu gereği böcek tehditiyle çok fazla karşı karşıya kalır. Ancak endişelenmenize hiç gerek yok. Foça böcek ilaçlama firması İzmir Foça’nın tüm mahallelerinde hizmet vermektedir. Haşereler özellikle yaz aylarında sıklıkla üreyerek, girdiği alan içinde kolaylıkla yayılabilir. Bazı türler özellikle yaz aylarda fazlasıyla üreme yapar. Bu canlı türleri girdikleri alan içinde kısa sürede fark edilmediği zaman üreyerek istila haline dönüşebilir. İzmir Foça Böcek İlaçlama firması 7/24 hizmetinizde, bize hemen ulaşın!

Foça Böcek İlaçlama olarak Foça’da hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle;

Atatürk Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Fatih Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi, Fevzipaşa Mahallesi, Hacıveli Mahallesi, Ilıpınar Mahallesi, İsmetpaşa Mahallesi, Kazım Dirik Mahallesi, Kemal Atatürk Mahallesi, Koca Mehmetler Mahallesi, Kozbeyli Mahallesi, Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi, Mustafa Kemal Atatürk Mahallesi, Yenibağarası Mahallesi, Yeniköy Mahallesi.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir