Gaziemir böcek ilaçlama servisi hizmetinizde. Menderes sınırları içerisinde bulunan Gaziemir doğal güzelliğiyle dikkat çeken şehirlerden biridir. Mesire alanlarıyla, parklarıyla bölge sakinlerinin haftasonları uğrak yerlerdindendir. İzmir’in zamanla gelişen yerlerinden biri olan Gaziemir’e yolunuz düştüğünde, Bakla Tepe, Klaros Antik Kenti, Kolophon Antik Kenti’ne uğramadan dönmeyin.

Gaziemir böcek ilaçlama
Gaziemir böcek ilaçlama

Gaziemir böcek ilaçlama

İzmir’in diğer ilçeleri gibi yaz aylarıyla birlikte yoğunlaşan, yerli ve yabancı turistlerin konakladığı yerlerdendir. Bu nedenle bu aylarda fazlasıyla çevre kirliliği yaşanmaktadır. Sıcak havayla birlikte çok sayıda böcek ve haşere türüne de rastlamak mümkün. Bölgede çok fazla otel, pansiyon, okul, iş yeri, çiftlik, mesire alanları olduğu için böceklerin hızla çoğalıp yayılması tehlike oluşturmaktadır. Bu nedenle bu bölgelere acil ilaçlama yapılması gerekmektedir.

Gaziemir Böcek İlaçlama günün 7/24 saati sizlere garantili ve güvenli hizmet vermektedir. Kullanılan ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Sıkça rastlanılan böcek türleri, hamam böceği, pire, örümcek, kulağakaçan, güve, mite, çekirge, karınca, sinek, çıyan, kırkayak..vb Bu böceklere karşı önlem alınmadığında çok ciddi sağlık sorunlarına neden olabilmektedirler. Bunların başında gıda zehirlenmesi, böbrek yetmezliği, akciğer kanaması, AIDS, fil hastalığı, veba, verem, humma, tifüs, bağırsak enfeksiyonları, alerjik reaksiyonlar, sıtma..vb

Gaziemir Böcek İlaçlama eğitimli ve uzman ekibiyle birlikte sizleri bu konuda bilgilendirip gerekli olan talimatları verecektir. Geniş lokasyon ağına sahip olduğu içinde nerede olursanız olun sizlere çok yakındır.

İzmir’in en ünlü ve sevilen ilçelerinden biri olan Gaziemir, lokasyonu gereği böcek tehditiyle çok fazla karşı karşıya kalır. Ancak endişelenmenize hiç gerek yok. Gaziemir böcek ilaçlama firması İzmir Gaziemir’in tüm mahallelerinde hizmet vermektedir. Haşereler özellikle yaz aylarında sıklıkla üreyerek, girdiği alan içinde kolaylıkla yayılabilir. Bazı türler özellikle yaz aylarda fazlasıyla üreme yapar. Bu canlı türleri girdikleri alan içinde kısa sürede fark edilmediği zaman üreyerek istila haline dönüşebilir. İzmir Gaziemir Böcek İlaçlama firması 7/24 hizmetinizde, bize hemen ulaşın!

Gaziemir Böcek ilaçlama olarak Gaziemir’de hizmet verdiğimiz mahalleler şöyle;

Aktepe Mahallesi, Atatürk Mahallesi, Atıfbey Mahallesi, Beyazevler Mahallesi, Binbaşı Reşatbey Mahallesi, Dokuz Eylül Mahallesi, Emrez Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gazi Mahallesi, Gazikent Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Irmak Mahallesi, Menderes Mahallesi, Sevgi Mahallesi, Yeşil Mahallesi, Zafer Mahallesi.

 

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir