gümüş böceğiGümüş böceği, nemli ortamlarda yaşamayı seven, türlerine göre farklı renk ve boylarda olan bir haşeredir. Evlere giren gümüş böceği ilk olarak mutfak ve banyo gibi yerlere yerleşirler. Buralarda buldukları, insanların yediği veya yemediği maddeleri yiyerek beslenirler. İnsanları ısırmazlar ama gıdaları üzerinde gezip, salya ve dışkı bırakarak zarar verirler. Gümüş böceklerinden kurtulmak için bireysel bir ilaçlama yapılmamalı, işinde uzman olan bir ilaçlama firmasından yardım alınmalıdır.

Haşere ile Mücadele

Haşere ilaçlama tecrübeli, iyi eğitilmiş profesyoneller tarafından yapılması gereken, ciddi bir iştir. Söz konusu olan insan sağlığıdır bu yüzden Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, yasal, Avrupa Standartlarında hizmet veren firmalar tercih edilmelidir. Acil böcek ilaçlama ihtiyacı olanlar doğru yerde.

Biz, insana değer veriyor, uzun yıllardır Dünya Standartlarında hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Üstelik tüm işlemlerimiz için garanti belgemizi size teslim ediyoruz. İlaçlarımız asla insan sağlığına zararlı değildir. Gerekli kontrollerden geçerek özel Ziraat Mühendisleri tarafından haşereler uygun olarak hazırlanmış olan ilaçlar ile müşterilerimize güvenli, kaliteli, bilgi sahibi kendilerine çözüm sağlayacak firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Sizlerde böcek ilaçlama ihtiyaçlarınız 7/24 bizlerle irtibata geçebilir ve küçük gibi görünen ancak ilerledikçe büyük sorunlar teşkil eden bu sorununuz hakkında kısa sürede çözümler bulabilirsiniz. Acil böcek ilaçlama olarak telefonunuzu sabırsızlıkla bekliyoruz.