Haşere kontrol yöntemlerimiz, sıvı, kokusuz, katı, toz ve jel ilaçlarla gerçekleştirilmektedir. Gümüşpala böcek ilaçlama şubemizde olduğu gibi, Avcılar ve İstanbul’da bulunan tüm şubelerimizde, uzman personellerimiz eşliğinde garantili yöntemlerimizle hizmet vermekteyiz.

Gümüşpala böcek ilaçlama
Gümüşpala böcek ilaçlama

Gümüşpala böcek ilaçlama servisi

Kaliteli ve Garantili Yöntemlerimiz

En kaliteli ilaçları kullanan şirketimiz, Sağlık Bakanlığı izni olmayan hiçbir ilacı işlemlerinde kullanmamaktadır. En iyi ekipmanlarla işlemler yapılmaktadır. Ekipmanlarımız, yüksek teknolojide üretilmiştir. Zira şirketimiz, teknolojinin gelişmelerini takip eden yenilikçi bir şirkettir. Ekipmanlarımız ve ilaçlarımız, iğne deliğinin giremeyeceği kadar küçük alanlara bile etki edebilirler.

En zor haşere türlerini bile kontrol altına almaktayız. Ayrıca, böceklerin yoğun olarak görüldüğü alanlarda bile tam dezenfeksiyon yapmaktayız. Uzmanlarımız bu alanda eğitim almış olan kişilerdir. Gümüşpala böcek ilaçlama personellerimiz, böcekler ve kemirgenler üzerinde, tam kontrol sağlamaktadırlar. Ancak bazı alanlarda, kesin çözümler sağlamak için periyodik olarak hizmet alınabilir.

Periyodik İlaçlama Uygulamaları

İnsan sağlığını ilgilendiren alanlarda düzenli olarak yapılan uygulamalar, böceklerin o alanda yeniden oluşmasına engel olmaktadır. Çünkü zararlı canlılar, kolay ürerler. Kolay üremelerinden dolayı bir alanda tam kontrol sağlanmazsa, kısa süre sonra yineden ortaya çıkabilirler. Dolayısıyla restoran, cafe, fırın, pastane, sağlık ocağı, hastane, yuva, anaokulu, otel, pansiyon ve bazı kurum ve kuruluşlarda düzenli olarak haşere ile mücadele edilmelidir.

Gümüşpala böcek ilaçlama servislerimiz tarafından, tatarcık, akrep, lağım faresi, sinek, sıçan, salyangoz, çekirge, kakalak, bit, kertenkele, yaban arısı, yılan, mayt, hamam böceği, kalorifer böceği, tahtakurdu, eşek arısı, çıyan, fındık faresi, kör fare, uyuz böceği, kulağakaçan böceği, ev faresi, halı böceği, kırkayak, sivrisinek, mite, karınca, çatı faresi, güve, tahtakurusu, akar, pire, kene, Alman hamam böceği, karafatma, örümcek, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, teşbih böceği, pamuk faresi Avcılar genelinde ekonomik olarak ilaçlanmaktadır.

Şirketimiz Acil böcek ilaçlama, uzun yıllar önce haşere ve kemirgenleri yok etmek için akademik bilgi, eğitime sahip uzman bir kadro ile kurulmuştur. Bilmekteyiz ki; haşere ile mücadelenin önemi tüm dünyada giderek artmaktadır. Dolayısıyla firmamız bünyesinde görev alan tüm personelimiz, alanında uzman kişiler olup gerekli tecrübe, bilgi donanımına sahiptirler. Profesyonel böcek ilaçlama hizmeti veren şirketimizin önceliği daima doğru yöntemler kullanarak haşere ve kemirgenlerden arınmış sağlıklı ortamlarda yaşamanızı sağlamaktır. Doğru, ekonomik fiyatlarla hizmet almak için bizi arayabilirsiniz. Haşere ilaçlama bizim işimiz.

 

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir