Güneşli Böcek İlaçlama

Salgın hastalıkların yayılma hızını, böcekler artırmaktadır. Salgın birçok hastalığın canlılar arası alışverişini sağlayan böceklerden, ancak profesyonel ilaçlama hizmetleri ile kurtulmak mümkündür. Güneşli böcek ilaçlama hizmetlerimiz, profesyonelce sağlığınıza zarar veren böcek türlerini kontrol altına almaktadır. Haşere kontrol işlemleri, Sağlık Bakanlığı izinli ilaçlarla yapılır.

Haşere türlerine göre ayarlanan yöntemlerle uygulanan işlemlerimiz, kalıcı sonuçlar sağlamaktadır.

Haşerelerin Bulaştırdığı Hastalıklar

 • Tifüs
 • Kırım Kongo kanamalı ateşi
 • Lyme hastalığı
 • Tifo
 • Dizanteri
 • Grip
 • Hepatit virüsü
 • Q ateşi
 • Pnomoni
 • Antrax
 • Verem
 • Veba
Güneşli böcek ilaçlama
Güneşli böcek ilaçlama

Güneşli böcek ilaçlama servisi

Haşereler İnsanlara Nasıl Hastalık Bulaştırmaktadır?

Daha önce kanını emdiği başka bir canlı hastalık virüsü taşıyorsa, o hastalığı kanını emdiği diğer canlıya bulaştırır. Hayvanlarında kanını emmektedir. Bu yüzden, insanların hayvan hastalıklarına yakalanmasına neden olabilir.

Haşerelerin beslenme şekilleri, yalnızca türlerine göre değişmemektedir. Cinslerine göre de değişmektedir. İçeceklerimize ortak olabilirler.

Etkili İlaçlarla İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Bağcılar’ın bütün semlerinde pamuk faresi,  örümcek, sinek, akar,mite, çatı faresi, akrep, hamam böceği, tatarcık, tahtakurusu, karınca, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, güve, kör fare,  sıçan, yaban arısı, lağım faresi,çekirge, çıyan, teşbih böceği, kulağakaçan böceği, fındık faresi,pire, halı böceği, bit, mayt, gümüş böceği, ev faresi, uyuz böceği, salyangoz, tahtakurdu, eşek arısı, sivrisinek, yılan,kertenkele, kırkayak, kalorifer böceği, kene, kakalak, karafatmayı kontrol altına almaktayız.

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine böcek ilaçlama hizmetini götürmekteyiz. Firmamızı ihtiyaç duyduğunuz her an kolaylıkla arayabilir. Müşteri temsilcilerimizden gereken yardımı alabilirsiniz.

Haşere ilaçlama hizmeti

Dışarıda yaşamlarını sürdüren haşere, kemirgenlerin taşıdıkları mikroplar ile yaşam alanlarımıza girerek bulaştırdıkları hastalıklara karşı yapılan fiziksel, kimyasal işleme işlemler uygulanmaktadır.

Yaşam alanlarımıza girerek bizimle birlikte yaşayan ve yiyeceklerimize ortak olan haşere, kemirgenler bizler için tehdit oluşturan canlılardır. Çok eskilere baktığımızda birçok insan bu zararlılar yüzünden hayatını kaybetmiştir.

Eski yöntemler ile bu canlılardan kurtulmak kolay değildir. Ayrıca da dışarıdan alınan Sağlık Bakanlığından onayı bulunmayan ilaçlar ile hem kendinize hem de çevrenizdekilere zarar verebilirsiniz. Haşere ilaçlama işleminde kullanılan araç, gereçler teknoloji geliştikçe değişmekte ve bu sektör gün geçtikçe büyümektedir. Doğru uygulama şekli bu zararlılardan kurtulmak için oldukça önemlidir. Bireysel mücadele yerine konusunda deneyimli firmalardan destek alınmalıdır. Uygulama yapmaya karar verildiğinde işinde uzman olan şirketlerden yardım alınmalıdır. Haşere, kemirgen grupları için özellikle gıda işi yapan iş yerlerinde periyodik olarak yapılmalıdır. Böylece hem böceklerin oluşmasını hem de var olan böceklerden kurtulmayı sağlayacaktır.

Yazan 

3 thoughts on “Güneşli Böcek İlaçlama

 1. Very nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I have really enjoyed surfing around your blog posts. In any case I will be subscribing to your feed and I hope you write again soon!

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir