Halaskargazi Böcek İlaçlama

halaskargazi-bocek-ilaclamaBöcekler ve farelerin yaşam alanlarımızda var olması, birçok bulaşıcı hastalığı da beraberinde getirmektedir. Halaskargazi böcek ilaçlama servislerimiz, semtte böcekler tarafından bulaşabilecek hastalıkların yayılmasına engel olmaktadır.

Garantili Yöntemlerimiz

Bulaşıcı hastalıkların yayılmasına engel olurken, birçok farklı teknik ve yöntem kullanılmaktadır. Çünkü bütün haşere ve fare türleri aynı anatomik yapıya sahip değildir. Dolayısıyla üzerlerinde aynı ilaç etki sağlamamaktadır. Böcekler üzerinde etki sağlayacak ola ilaçlarımız, ziraat mühendislerimizin kontrolünde hazırlanmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

İlaçlarımızın uygulama yapılacak olan alana göre hazırlanmaktadır. Alanın büyüklüğüne göre, ilacın dozajı ve türü de değişkenlik gösterebilmektedir. Dolayısıyla fiyatlarımızda da farklılık olabilmektedir. Ansak semtte en uygun fiyatları yine, Şişli şubemize bağlı bulunan Halaskargazi böcek ilaçlama servislerimiz sağlamaktadır.

İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

İlaçladığımız Haşere ve Fareler

Karınca, halı böceği,  sinek, kalorifer böceği, kene, gümüş böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, karafatma, sivrisinek, güve, örümcek, tahtakurusu, kırkayak, kulağakaçan böceği, tatarcık, kertenkele, akrep, uyuz böceği, tahtakurdu, mayt, yaban arısı, mite, pire, sıçan, çıyan, çekirge, eşek arısı, salyangoz, akar, tesbih böceği, kakalak, bit, yılan.

Halaskargazi böcek ilaçlama servislerimiz, yaşam alanlarınıza profesyonelce yaklaşımlarda bulunmaktadır. Uzman personellerimiz, 7/24 hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimizden dilediğiniz her an ve randevu alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*