Böcekler ve farelerin yaşam alanlarımızda var olması, birçok bulaşıcı hastalığı da beraberinde getirmektedir. Halaskargazi böcek ilaçlama servislerimiz, semtte böcekler tarafından bulaşabilecek hastalıkların yayılmasına engel olmaktadır.

Halaskargazi böcek ilaçlama
Halaskargazi böcek ilaçlama

Halaskargazi böcek ilaçlama servisi

Garantili Yöntemlerimiz

Bulaşıcı hastalıkların yayılmasına engel olurken, birçok farklı teknik ve yöntem kullanılmaktadır. Çünkü bütün haşere ve fare türleri aynı anatomik yapıya sahip değildir. Dolayısıyla üzerlerinde aynı ilaç etki sağlamamaktadır. Böcekler üzerinde etki sağlayacak ola ilaçlarımız, ziraat mühendislerimizin kontrolünde hazırlanmaktadır. Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

İlaçlarımızın uygulama yapılacak olan alana göre hazırlanmaktadır. Alanın büyüklüğüne göre, ilacın dozajı ve türü de değişkenlik gösterebilmektedir. Dolayısıyla fiyatlarımızda da farklılık olabilmektedir. Ansak semtte en uygun fiyatları yine, Şişli şubemize bağlı bulunan Halaskargazi böcek ilaçlama servislerimiz sağlamaktadır.

İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama

İlaçladığımız Haşere ve Fareler

Karınca, halı böceği,  sinek, kalorifer böceği, kene, gümüş böceği, Amerikan/ Alman hamam böceği, karafatma, sivrisinek, güve, örümcek, tahtakurusu, kırkayak, kulağakaçan böceği, tatarcık, kertenkele, akrep, uyuz böceği, tahtakurdu, mayt, yaban arısı, mite, pire, sıçan, çıyan, çekirge, eşek arısı, salyangoz, akar, tesbih böceği, kakalak, bit, yılan.

Halaskargazi haşere ilaçlama servislerimiz, yaşam alanlarınıza profesyonelce yaklaşımlarda bulunmaktadır. Uzman personellerimiz, 7/24 hizmet vermektedir. Müşteri temsilcilerimizden dilediğiniz her an ve randevu alabilirsiniz.

İstanbul böcek ilaçlama

istanbul böcek ilaçlamaİstanbul’da faaliyetine başlayan firmamız, tecrübeli kadromuz ile başarılı şekilde tam olarak 18 yıldır, sektöründe lider konumdadır. Acil ilaçlama servisi, günlük yaşantımızda bizlere sorun olan, zarar veren haşere, kemirgen grubu için kaliteden ödün vermeden, yurt dışından gelen ithal, sağlık bakanlığından onaylı ilaçları, eğitimli elemanları ile siz müşterilerimize özel bir hizmeti %100 garanti ile sunar ve müşteri memnuniyeti sağlar. Haşereler, kemirgenler bulaştırmış olduğu mikroplar nedeni ile insanlara bulaşabilecek ciddi salgın sorunlarının başında yer almaktadırlar. Böcek ilaçlama alanında gerek kullanmış olduğumuz Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarımız ile gerekse de deneyimli kadromuz ile bu konuda sizlere sınırsız hizmet sunmaktayız. İstanbul servislerimizle İstanbul’un bütün ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir