Hamam böcekleri yaşam alanlarına girmesi ile çok sık tanınan haşereler arasındadır. Halk arasında karafatma olarak da bilinen bu canlı en fazla 6 ay yaşar. Acil böcek ilaçlama firması olarak diğer tüm böcek çeşitlerinin yanı sıra hamam böceği ilaçlama uygulaması da vermekteyiz. Ölürken bile yumurta bırakabilme özelliğine sahip olan bu canlı her paketinde 150, 200 adet yavru hamam böceği yumurtası bırakır. Hamam böceği ilaçlama servisimiz 7/24 çalışmaktadır.

Hamam böceği ilaçlamaHamam böceği ilaçlama servisi

Lağımlarda ürediği için insan sağlığı açısında birçok zararlı virüs taşır. Kabukları sert olduğundan kolaylıkla ölmez. Yüksekten uçarak istediği yere ulaşabileceği gibi düz yüzeye de tırmanabilir. 1.5 mm olan her yerden rahatlıkla geçebilir. Aç 20 gün, susuz ise 1 hafta yaşamını sürdürebilir. Aynı zamanda kafası koptuğunda 1 hafta hayatta kalabilir. Genellikle karanlık ve nemli alanlarda yaşayan hamam böcekleri; bina logar kapaklarından, çatılardan, lavabo, banyo ve balkon giderlerinden, şömine ve bacalardan, çamaşır ve bulaşık makinesi aralıklarından, bahçe katlarından yaşam alanlarına kolaylıkla girebilir.

Bu canlılar ölü böcek, ölü fare ve banyoda bulunan insanların deri döküntüleriyle beslenir. Yaşam alanlarına girdiğinde insan hayatı adına son derece tehlikeli olan bu canlılar maddi ve manevi birçok olumsuzluğu da beraberinde getirir. Açıkta bulunan besinlerin üzerinde salya ve dışkı yoluyla vücudunda bulundurduğu bakteri ve mikrobu bulaştırır. Bunun sonucunda kişilerde mantar, aids ve hepatit gibi bulaşıcı ve kalıcı hastalıklar baş gösterir.

Acil böcek ilaçlama firması  olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahibiz. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince test edilmiş insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Şikayetçi olunan alana uzman ekibimizin gelip böceğin direncini ve alanın büyüklüğünü tespit etmesinin ardından uygulama işlemine geçilir. Hamam böceği ilaçlama uygulaması sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun bir süre hamam böceğine rastlamanız olası değildir. Yaşam alanlarınızı devamlı olarak herhangi bir böcek türüne karşı korumak için belirli periyotlar halinde hamam böceği ilaçlama uygulaması almanız en hızlı ve etkili sonucu sağlayacaktır.

Sizde ev, iş yeri, otel, okul, fabrika, hastane gibi toplumsal ve kapalı alanların yanı sıra park, bahçe ve tarla gibi açık alanlarda da bu canlı türünden şikayetçiyseniz 7/24 hizmet vermekte olan acil böcek ilaçlama firmamızı arayarak müşteri hizmetlerimizden hamam böceği ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Yazan 

1 thought on “Hamam böceği ilaçlama

  1. I’ve been absent for some time, but now I remember why I used to love this website. Thanks, I’ll try and check back more often. How frequently you update your web site?

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir