Fatih’in bütün ilçelerinde haşere ile mücadele eden şirketimiz, 7/24 uygulama yapmaktadır. Haseki böcek ilaçlama hizmetlerimiz, semt genelinde farklı böcek türlerini kontrol altına almaktadır. Eski yapılardan oluşan semtte, farklı çeşitlerde haşere ve fare türleri bulunmaktadır. Bu türlerle başı dertte olanlar bizi hemen arayabilirler.

Haseki böcek ilaçlama
Haseki böcek ilaçlama

Haseki böcek ilaçlama servisi

Kalorifer böceği sinek, güve, bit, tahtakurdu, hamam böceği, ev faresi, kör fare, Amerikan hamam böceği, lağım faresi, kulağakaçan böceği, uyuz böceği, fındık faresi, kırkayak, salyangoz, karafatma, sıçan, akrep, çatı faresi, gümüş böceği, kakalak, Alman hamam böceği, kene, kertenkele, teşbih böceği, halı böceği, çekirge, çıyan, pire, tatarcık, akar, karınca, yaban arısı, sivrisinek ilaçlama, eşek arısı, mayt, mite, yılan, tahtakurusu, örümcek, pamuk faresi.

Semtte Haşere ve Fare İstilasının Nedeni

İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan Haseki semti, çok sayıda haşereye ev sahipliği yapmaktadır. Nedeni ise, semtte bulunan eski binalardır. Eski binaların rutubetli yapısı, nemli alanlarından dolayı böcekler, buralarda yuva yapmayı tercih ederler. Kısa sürede diğer evlere de geçiş sağlayarak, yaşam alanlarınızı istila ederler. Zira böcekler, hızlı hareket etmektedir.

Aynı zamanda böcekler, hızlı üremektedir. Bu sebeple, en kısa sürede bu sorunla mücadele etmeli ve onlara karşı önlem alınmalıdır. Haseki böcek ilaçlama servislerimiz, garantili yöntemlerle böceklerle mücadele etmektedir.

Haşere ile Mücadele Teknikleri

Haşereler ile mücadele eden servislerimiz, işlem yapılan alana ve yoğunluğa göre, kokulu ve kokusuz ilaçlar kullanır. Sıvı, katı ve jel ilaçlarımız, Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Birçok böcek türünü etkisiz hale getirmektedir. Böceklerden bulaşan, envai çeşit hastalığı da bu şekilde önlem alınmaktadır.

Böcek ilaçlama Haseki’de önem teşkil eden bir işlemdir Ancak profesyoneller tarafından yapılırsa, doğru sonuç verecektir. Amatörce yapılan işlemler, sağlığınızı tehlikeye atabilir. Haseki böcek ilaçlama hizmetlerimiz, profesyonel kadromuz tarafından sürdürülmektedir. Ekonomiktir. Semt genelinde, ev, işyeri,  depo, havalandırma, park, bahçe, tarla, dükkan, hastane, okul, yuva, sağlık ocağı gibi birçok alanda uygulanır.

Haseki böcek ilaçlama servisimiz 20 senelik deneyimi ile 7/24 çalışan bir firmadır. Bu firma on binlerce küçük büyük projeye imza atmıştır. Tecrübemize güvenin. İlaçlama servisimiz telefonunuzu bekliyor.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir