Haşere ilaçlama, yaz aylarında fazlasıyla büyük bir sorun olan haşerelerin yok edilmesi amacıyla kullanılan bir böcek ilaçlama uygulamasıdır. Böcek ilaçlama, dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur. Çünkü yanlış uygulanan yöntemler ile insanların hayatı tehlikeye girebilir.

Böcek ilaçlama yasal ve Sağlık Bakanlığı’ndan ruhsatlı ilaçları kullanan ve haşere ilaçlama konusunda uzman personele sahip ilaçlama servisleri tarafından yapılmalıdır. Haşereler insanlara hastalık bulaştıran pis canlılardır.

Haşere ilaçlama
Haşere ilaçlama

Haşere ilaçlama servisi

Gıda maddesi üretme ya da tüketme amaçlı mekanlar düzenli olarak haşere ilaçlaması yaptırmalıdır. Çünkü haşereler yiyeceğin ve sıcağın bol olduğu her yerde bulunabilirler.

Haşere ilaçlama şirketimizin kullanmış olduğu ilaçlar yüksek kalitede olup Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır. Ayrıca bu ilaçlar şirket bünyemizde çalışan ziraat mühendisleri tarafından özel olarak hazırlanmaktadır. Acil ilaçlama şirketi olarak, bünyemizde çalışan ilaçlama konusunda deneyimli personellerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Haşerelerden kurtulmak acil ilaçlama ile daima mümkündür.

Haşere ilaçlama fiyatları

Böcek ilaçlama firması olarak sizlere yıllardan beri güven dolu hizmetimizi ulaştırmaktayız. Tecrübeyi kalite ile harmanlayan seçkin uzmanlardan oluşan ekibimiz ile sizlerin her nevi böcek sorununuzu çözmeye hazırız. İlaçlama hizmetleri titizlikle planlanması ve yapılması gereken bir çalışmanın ürünüdür. Mevsimsel olarak böcekler iç mekânlara girebilirler. Bu da istenmeyen durumlara sebebiyet verebilir. Bu nedenle de işinin ehli, çalışmalarını titizlikle planlayıp yürüten bir ilaçlama ekibinden destek almak önemlidir. Verdiğimiz hizmetle kaliteli servis anlayışına değer katan firmamız sayesinde birçok aile de rahat bir nefes almıştır. Hamam böceği, fare, çıyan, akrep gibi temizlenmesi emek isteyen haşere ve kemirgen türlerine karşı etkili ve başarılı çalışmalar yürütmekteyiz.

İnsan sağlığına zararlı olmayan ama böcekler konusunda son derece etkili kimyasalların kullanıldığı firmamızda en çağdaş tekniklerle ilaçlama hizmetleri sunulmaktadır. Böcek ilaçlama verdiği hizmetler arasında kokulu, kokusuz ve jel tipi ilaçlama hizmetleri de yer almaktadır. Son derece geniş bir çeşitliliğe sahip ilaçlama listemizde kullanılan tüm ilaçlar Dünya Sağlık Örgütü tarafınca onaylıdır. Bu hizmeti doğru eğitimi almış ve yeterli tecrübeye sahip ekip elemanlarınca da başarı ile sürdüren böcek ilaçlama servisleri en temel ilkeleri müşteri memnuniyetidir.

Kaliteli hizmetin, güler yüzlü yaklaşımın, müşteri odaklı çalışmaların merkezi olan şirketimiz sayesinde de böcek ve haşere kabusunuz nihayetlenecektir. Müşteri temsilcilerimize günün 24 saati ulaşabilirsiniz.