Hürriyet Böcek İlaçlama

Haşereler ve fareler, insanlara çeşitli hastalıklar bulaştıran zararlı canlılardır. Hürriyet böcek ilaçlama servislerimiz, bulaşıcı hastalıkların yayılmasına neden olan böceklerin tümünü kontrol altına almaktadır. Şirketimiz Bağcılar ilçesinin bütün semtlerinde halk sağlığını korumaktadır.

Halk sağlığını korumak için kesintisiz hizmet vermekteyiz. Böcekler kısa sürede ürerler. Yaşam alanlarımıza yuva yapmaları durumunda, kısa sürede o alanı istila edebilirler. En kısa sürede profesyonel firmalardan hizmet almak ve böcekleri kontrol altına almak gerekmektedir. Aksi takdirde, yaşam alanlarınızı istila eden böcekleri kontrol altına almak çok zorlaşacaktır. Hürriyet böcek ilaçlama hizmetlerimiz, semtin birçok alanında günün her saati ve yılın 365 günü kesintisiz olarak sürmektedir. Uygulamalarımız, Sağlık Bakanlığı izinli ilaçlarla yapılmaktadır.

Hürriyet böcek ilaçlama
Hürriyet böcek ilaçlama

Hürriyet böcek ilaçlama servisi

Böcekler Sağlığımıza Nasıl Zarar Verir?

Haşerelerin yaşamlarını sürdürdükleri yerler, pis alanlardır. Yuvalarının bulunduğu yerler, bakterilerin bulunduğu yerlerdir.  Zararlı bakterileri yaşam alanlarımıza sokanlar, böceklerdir. Böcekler zararlı mikroorganizmaları yuvalarından toplamakta ve sırtlarında taşımaktadırlar. Yaşamımızı sürdürdüğümüz alanlara zararlı mikroorganizmaları sokarak, hastalanmamıza neden olurlar. Temas ettikleri her alana, bu bakterileri bırakabilirler. Solunum yolundan vücudumuza geçiş sağlayan bakteriler, salgın hastalıklara karşı geliştirdiğimiz savuma mekanizmamızın çöküşüne neden olabilir. Yaşam sürdüğümüz alanlarda kendilerine besin arayan böcekler, yiyeceklerimizin üzerine de zararlı mikroorganizmaları bırakırlar.

Bazı haşere grupları, canlıları ısırmakta ve kanını emmektedir. Kanını emdikleri canlılara, tehlikeli hastalıkların geçişini sağlayabilirler. Böceklerden bulaşan birçok hastalık, ölümcül reaksiyonlara neden olabilmektedir.

Sağlığımıza Zarar Veren Böcek ve Fare Çeşitleri

Hürriyet böcek ilaçlama servislerimiz, sinek, güve, hamam böceği, çatı faresi, tatarcık, akar, kakalak, çekirge, Amerikan hamam böceği, mite, ev faresi, kırkayak, bit, yaban arısı, uyuz böceği, mayt, kalorifer böceği, karınca, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, fındık faresi, halı böceği, çıyan, karafatma, gümüş böceği, kertenkele, teşbih böceği, pire, tahtakurdu, eşek arısı, sivrisinek, yılan, Alman hamam böceği, kör fare, sıçan, lağım faresi, örümcek, salyangoz, akrep, kene, pamuk faresini yaşam alanlarınızdan uzaklaştırmaktadır.

Böcek ilaçlama Hürriyet semtinde ve İstanbul’un bütün semtlerinde şirketimiz tarafından ekonomik olarak gerçekleştirilmektedir. çağrı merkezimiz 7/24 çalışır. Her türlü soruyu bize sorabilirsiniz. Acil böcek ilaçlama ekibimiz telefon bekliyor.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir