Özel haşere ilaçları ile yapılması şart olan böcek ilaçlama işlemleri için yetkinlik ve nitelik gibi kıstaslar, ilaçlama firması için büyük önem taşır. Zira bu alanda yetkinliği olmayan bir servisin yapacağı işlem, daha büyük zararlar yaratabilecek, zehirlenmelere ve büyük maddi zararlara neden olabilecektir. Bu açıdan bakıldığında, haşerelerden kurtulmak için yapılacak uygulamalarda profesyonel ilaçlama firmaları tarafından yardım almanın gerekliliği unutulmamalı ve firmaların niteliği sorgulanmalıdır.

Acil ilaçlama firması

Sağlık Bakanlığı onayı, böcek ilaçlama yapabilmenin temel şartıdır. Bu onaya sahip olmayan işletmeler, yasal manada ilaçlama firması statüsünde yer alamayacağı gibi, haşereler ile mücadelede de etkinlik elde edemeyecektir. Dolayısıyla haşereleri yok edebilmek için kaliteli böcek ilacı kullanan, bakanlık onayı bulunan ve gerekli diğer yetkinlik belgelerine sahip olan firmaları tercih etmek gereklidir.

Bu şartlara uymayan ya da yetkinlik konusunda gereken şartları sağlayamayan ilaçlama firmalarından hizmet almaktan kaçınılmalıdır. Çünkü sahte ya da zirai ilaçların doğrudan ya da dolaylı biçimde uygulanması yasaktır. İnsan sağlığını ve kapalı alanlarda eşyaları ciddi şekilde tehdit eder.

Haşereler ile mücadele ve pest kontrol alanında 20 yıla yakın tecrübesiyle hizmet veren bir firmayız. Ülkemizdeki öncü ilaçlama firmaları arasında yer alırız. Acil ilaçlama olarak, bu alanda uzman olduğu gibi, böcek ilaçlama şirketlerinin taşıması gereken tüm kıstaslara sahiptir. Bakanlık onayının yanı sıra, çok sayıda sertifika ve ödül sahibiyiz. Firmamız, sadece profesyonel eğitim almış elemanlar ile uygulama yapar. Ziraat mühendisleri tarafından hazırlanan ilaçları kullanır. Böceklerden kurtulmak için güvenle yardım alabileceğiniz şirketimiz, 7/24 saat hizmet verir. Diğer ilaçlama firmaları baz alındığında, en ekonomik fiyatlar ile yüzde yüz garantili ilaçlama yapmaktadır.

Haşere İlaçlama Ciddi Bir İştir!

Haşere ilaçlama tecrübeli, iyi eğitilmiş profesyoneller tarafından yapılması gereken, ciddi bir iştir. Söz konusu olan insan sağlığıdır bu yüzden Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, yasal, Avrupa Standartlarında hizmet veren firmalar tercih edilmelidir. Acil böcek ilaçlama ihtiyacı olanlar doğru yerde.

Biz, insana değer veriyor, uzun yıllardır Dünya Standartlarında hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz. Üstelik tüm işlemlerimiz için garanti belgemizi size teslim ediyoruz. İlaçlarımız asla insan sağlığına zararlı değildir. Gerekli kontrollerden geçerek özel Ziraat Mühendisleri tarafından haşereler uygun olarak hazırlanmış olan ilaçlar ile müşterilerimize güvenli, kaliteli, bilgi sahibi kendilerine çözüm sağlayacak firma olmanın gururunu yaşıyoruz.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir