İlaçlama Firması

Özel haşere ilaçları ile yapılması şart olan böcek ilaçlama işlemleri için yetkinlik ve nitelik gibi kıstaslar, ilaçlama firması için büyük önem taşır. Zira bu alanda yetkinliği olmayan bir servisin yapacağı işlem, daha büyük zararlar yaratabilecek, zehirlenmelere ve büyük maddi zararlara neden olabilecektir. Bu açıdan bakıldığında, haşerelerden kurtulmak için yapılacak uygulamalarda profesyonel ilaçlama firmaları tarafından yardım almanın gerekliliği unutulmamalı ve firmaların niteliği sorgulanmalıdır.

Sağlık Bakanlığı onayı, böcek ilaçlama yapabilmenin temel şartıdır. Bu onaya sahip olmayan işletmeler, yasal manada ilaçlama firması statüsünde yer alamayacağı gibi, haşereler ile mücadelede de etkinlik elde edemeyecektir. Dolayısıyla haşereleri yok edebilmek için kaliteli böcek ilacı kullanan, bakanlık onayı bulunan ve gerekli diğer yetkinlik belgelerine sahip olan firmaları tercih etmek gereklidir. Bu şartlara uymayan ya da yetkinlik konusunda gereken şartları sağlayamayan ilaçlama firmalarından hizmet almaktan kaçınılmalıdır. Çünkü sahte ya da zirai ilaçların doğrudan ya da dolaylı biçimde uygulanması, insan sağlığını ve kapalı alanlarda eşyaları ciddi şekilde tehdit eder.

Haşereler ile mücadele ve pest kontrol alanında 20 yıla yakın tecrübesiyle hizmet veren ve ülkemizdeki öncü ilaçlama firmaları arasında yer alan Acil ilaçlama, bu alanda uzman olduğu gibi, böcek ilaçlama şirketlerinin taşıması gereken tüm kıstaslara sahiptir. Bakanlık onayının yanı sıra, çok sayıda sertifika ve ödül sahibi de olan Acil ilaçlama, yalnızca profesyonel eğitim almış elemanlar ile uygulama yapmakta ve ziraat mühendisleri tarafından hazırlanan ilaçları kullanmaktadır. Böceklerden kurtulmak için güvenle yardım alabileceğiniz şirketimiz, 7/24 saat hizmet vermekte ve diğer ilaçlama firmaları baz alındığında, en ekonomik fiyatlar ile yüzde yüz garantili ilaçlama yapmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*