İlaçlama Servisleri

 İlaçlama servisleri, insanların sağlığını tehlikeye sokan haşereler ve kemirgenler ile mücadele etmek için hizmet veren servislerdir.

İlaçlama servisleri, haşerenin türüne göre ilaçlama yaparak, insanların en kısa sürede kalıcı olarak bu zararlı canlılardan kurtulmalarını sağlamaktadırlar. İlaçlama servisleri, ilaçlama hizmeti sayesinde insanların daha temiz ve hijyenik bir ortama kavuşmalarını sağlamaktadırlar. İlaçlama servisleri, haşerelerin yaydığı salgın hastalık ve virüslerden insanları korumayı amaçlamaktadırlar. İlaçlama servisleri çalışmaları, 2005 yılında Sağlık Bakanlığı’nın çıkardığı bir yönetmelik ile denetim altına alınmıştır.

Bu yönetmelik ile ilaçlama servisleri, sadece Sağlık Bakanlığı’nın onay verdiği ilaçları kullanmaktadır. Bu uygulamaya rağmen, sahte ilaçlama servisleri vardır. Bu ilaçlama servisleri, Sağlık Bakanlığı’nın onayı olmadan hizmet vermekte. Çevre ve insan sağlığını tehlikeye atmaktadır.

İlaçlama servisleri arasında garantili hizmet veren servisleri tercih etmelisiniz. Sahte ilaçlama servisleri, yanlış ilaçlama yöntemleri ve etkisiz ilaçlar kullanmaktadırlar. Bu firmalarla karşılaştığınızda Sağlık Bakanlığı’na ihbar etmeniz gerekmektedir. İlaçlama, titizlikle yapılması gereken bir işlemdir. İlaçlama servisleri, ilaçlama ile ilgili merak ettiğiniz her konuda sizi bilgilendirmelidir.

İlaçlama servisleri, haftanın 7 günü her saat hizmet vermektedir.Acil ilaçlama yaptırmak zorunda kaldığınız durumlarda, ilaçlama öncesi ve sonrası merak ettiğiniz konular olduğunda ilaçlama servislerinin müşteri hizmetleri aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*