Böcek İlaçlama Ücretleri

ilaçlama sonrası ev ne kadar süre kapalı kalmalı“ilaçlama sonrası ev ne kadar süre kapalı kalmalı?” sorusuna yanıt bulacağınız bu makale umarız size yardımcı olur. Haşereler ve diğer zararlı canlı türlerinin etkisinde kalmış hemen hemen herkes, en acil yoldan profesyonel bir böcek ilaçlama firmasından yardım talep ederek ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir. Haşerelerin verdiği ruhsal bozukluk ve psikoloji yüzünden insanların firmalara sormayı unuttuğu sorular olmaktadır. Unutulan bu sorunlardan biri de “ilaçlama sonrası ev ne kadar süre kapalı kalmalı” gibi merek edilen önemli bir durum söz konusudur.
Evlerde bulunan haşere veya haşere türlerinin sıklığı ve yoğunluğunu göz önünde bulundurmadan net cevap vermek yanıltıcı olur.

ilaçlama sonrası ev ne kadar süre kapalı kalmalı?

Bunula beraber ilaçlama sistemi ve yöntemi belirlenmeden ilaçlama sonrası durumlarda net bir şeyin söylenmesi de mümkün değildir. Eğer evimizdeki haşere türlerine göre bir uzman böcek ilaçlama şirketi aracılığıyla ilaçlama hizmeti yapılacaksa, ilaçlama ekibi size gereken bilgiyi verecektir.

Garantili olarak firmamızın kullanmış olduğu yöntemler; Sıvı İlaçlama, Jel İlaçlama, Kokulu ilaçlama, Kokusuz ilaçlama ve Fare istasyonlarıdır.

Eğer evlerimizde kullandığımız yöntemler kokusuz sıvı ilaçlama ise; evden ayrılmamıza ve kapıları uzun süreli kapatmamıza gerek yoktur. Eğer evimizde haşere ve karma böcek türleri varsa sıvı ilaçlama ile kontrol altına alınması gerekmektedir. Bu durumda da kapıların 2 saatten fazla kapalı kalması gerekmektedir.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir