İncirli Böcek İlaçlama

incirli-bocek-ilaclamaDaha sağlıklı alanlarda yaşamak için böceklerden kısa sürede kurtulmanız gerekmektedir. Kesintisiz olarak sürdürülen, İncirli böcek ilaçlama hizmetlerimiz ile mümkün olan en kısa sürede böceklerle mücadele etmekteyiz. Kaliteli ilaçlarla gerçekleştireceğimiz mücadele işlemleri, daha hijyenik alanlarda yaşamanız için gerçekleştirilir. Servislerimiz, etkili ilaçlarla kapsamlı olarak uygulama yapmaktadır.

Kapsamlı Olarak Uyguladığımız İşlemler

İnsanlarla iç içe yaşayan, çok sayıda haşere türü bulunmaktadır. Bunlar, insanlara çeşitli yollarla zarar vermektedirler. Halkımızın hem sağlığına zarar veren, hem de maddi açıdan zor duruma sokan haşereler üzerinde farklı teknikler kullanılmalıdır. Haşereleri kontrol altına almak için kullanılan ilaçlar, çeşitli yöntemlerle uygulanır. Haşerelerin anatomik yapıları, değişkenlik göstermektedir. Üzerinde etki eden ilaç ta, çeşitlilik gösterebilir.

İncirli böcek ilaçlama hizmetlerimiz, sıvı, kokusuz, kokulu, katı ve jel ilaçlarla sağlanmaktadır. Uzmanlarımız, en iyi tekniklerle ve Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla en dar alanlarda, en küçük haşereleri bile etkisiz hale getirmektedir.

Uygulama Yapılan Alanlar

İncirli böcek ilaçlama hizmetlerimizi, ev, işyeri, park, bahçe, tarla, sağlık ocağı, hastane, fırın, dükkan, fabrika, sinema salonu, fuar alanı ve çok sayıda açık, kapalı alanı kapsamaktadır. Her alanda İstanbul’un tüm ilçelerinde, Bakırköy’ün tüm semtlerinde ve İncirli’de her alanda ekonomik hizmetler vermektedir.

İncirli’de Haşere ile Mücadele Etmenin Önemi

Bakırköy, İstanbul’un en kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Haşereler ve fareler, insanlarla iç içe yaşamaktadır. İnsanların bulunduğu yerlerde, zararlı canlılar kendilerine besin bulabilir. Bu sebeple, kabalık İncirli semtinde böcek ilaçlamanın önemi büyüktür.

Semt genelinde 7/24 kalorifer böceği, kertenkele, hamam böceği, sinek, güve, karınca, tahtakurusu, halı böceği, kakalak, lağım faresi, örümcek, çatı faresi, fındık faresi, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, ev faresi, kırkayak, uyuz böceği, tahtakurdu, tatarcık, eşek arısı, karafatma, kene, sivrisinek, yılan, Amerikan hamam böceği, Alman hamam böceği, kör fare, sıçan, yaban arısı, kulağakaçan böceği, salyangoz, akrep, akar, çekirge, pire, mayt, mite, bit, pamuk faresini ilaçlamaktayız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*