işyeri Böcek ilaçlama, önemli yaşam alanlarımızdan biri olan işyerlerimizde zaman zaman iş motivasyonumuzu engelleyen bazı böcek ve haşerelere rastlamak mümkün. Bu böcek ve haşerelerin ortaya çıkmasının nedeni küresel ısınma, kentsel dönüşüm ve çevre kirliliğine olan duyarsızlığın artması ve bulunduğumuz çevrenin hijyen olmaması.

Bu canlıların yaşam alanları olan bahçe, park gibi yeşillik alanların azalması nedeniyle işyerleri, evler, lokantalar gibi benzeri yaşam alanlarına uğramak zorunda kalıyorlar.

Yaşam alanlarımızı tehdit eden bu böcek ve haşereler

Hamam böceği, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, kırkayak, çıyan, fare, gümüş böceği, tespih böceği, mite, kulağakaçan, örümcek, karınca, sivrisinek, kara sinek, salyangoz, kertenkele, çıyan, tahta kurusu, tahta kurdu, kulağakaçan, yaprak böceği, yaban arısı…vb

işyeri Böcek ilaçlama
işyeri Böcek ilaçlama

 

Bu böcek ve haşereler çok çabuk çoğalıp yayıldıkları için kişisel yöntemlerinizle yani piyasada satılan çeşitli markalardaki böcek ilaçları kullanarak bu sorundan kurtulmanız mümkün değildir. Bu nedenle profesyonel, uzman ekibe sahip, kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmış, güvenilir ve garanti sonuç veren bir ilaçlama şirketiyle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği bir çok iş yeri için böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Acil ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler organizmaları gereği virüs taşıdıkları için çok ciddi hastalıklara da yakalanmanız an meselesi bu yüzden mutlaka iş yerlerinize mevsim geçişleri öncesinde acil ilaçlama yaptırmanız gerekmektedir.

Böcek ve haşerelerin bulaştırdığı bazı hastalıklar böbrek yetmezliği, dizanteri, veba, verem, tifüs, sarı humma, dang humması, hepatit. AIDS, fil hastalığı, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar, lenf hastalıkları, mide hastalıkları, bağırsak enfeksiyonları…vb

En çok yaşadığı alanlar mutfak, banyo, zemin ve bodrum katlar, depolardır. işyeri Böcek ilaçlama, böceklerin ve haşerelerin yoğunluğuna, türüne ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

Yazan 

Bir cevap yazın

Eposta gizli kalacaktır. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir